Kiş lastiği alacaklara duyurulur!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aduken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Lassa Snoways 2+ kullanıyorum, aracım jip gibi oldu, gecen hafta uludaga zincirsiz çıktım, herkese tavsiye ederim

dün kış lastiği için baya bi araştırdım gezdim en sonunda cazip fiyatlarına rağmen uzakdoğu malı almamaya karar verdim. elin çekik gözlüsü kazanacağına paramız bizde kalsın, lassa veya petlas tercih edin arkadaşlar. %100 Türk malı olan ve gerçekten çok kaliteli olan petlas ve lassalar malesef uluslararası lastik testlerine alınmıyor. testlere bakıyoruz her sene goodyear birinci, michelin ikinci, bizde doğal olarak isimli lastiklere yöneliyoruz ama sırf ismi için o lastiklere dünyanın parasını bayılıyoruz. goodyear'ın 3 tane, alt markası olduğunu biliyomusunuz? doğu avrupa veya uzakdoğuda goodyear fabrikalarında, aynı malzeme, aynı işçilikle üretilen bu lastikler, ülkemizde nerdeyse yarı fiyatlarına satılıyor neden mi? çünkü bu alt markaların reklamı yapılmıyor o yüzden ekonomik. sırf reklam parasını çıkarmak için aynı malın isimlisini bize 2 misline satıyorlar. bu oyunlara gelmeyin, türk malı kullanın arkadaşlar. fabrikalar kapanmasın, eşiniz dostunuz aç kalmasın. hele uzakdoğu bırakın uzak kalsın bizden. en kötü yerli, en iyi uzakdoğudan iyidir.

edit: daha önce kumho, hankook ve michelin kış lastiği kullandım. hiçbirisi aldığım lassa snoways era kadar bana güven vermedi. ayrıca kardeşimin aracında petlas kış lastiği var ve çok memnun. şu kriz ortamında yerli markalara bi şans vermenin zamanıdır arkadaşlar.

ve ve neden ırk ayerımcılığı yapılıyor bu sitede

80 liraya hankook aldım ekonomik olduğu için 90 liraya lassa satsalardı onu tercih ederdim. ama 130 dan aşağı inen olmadı.hankookdan o kadar farklı bir performansı yok bu nedenle fiyatı çok fahiş.testlerde birinci dediğin lastiklerle aynı fiiyata kendi ülke insanına satılması çok tuhaf.daha uygun olsa kimse yabancı lastik almaz.

bende senelerce michelin kullanmıştım. l300'de goodyear astra tipo accent corollada hep michelin vardı. vectranın 215 ebatı yüzünden gittim dünya kadar para vermemek için petlas aldım inanın bu kadar iyi bir lastik olacağını bilseydim daha önce alırdım. Bence petlas şuanda alınıp takılası ve kullanılası lastiklerin top 5 içinde.
ankarada çağrı oto lastikte daha ucuz arkadaşlar yukarıdaki sitedeki fiyatların çok altında aldım...

onemli olan bence ne kadar sure dayandıgı yani ilk sene tamamda seneye durumu ne olacak petlas'ın. 1-2 sene icinmi vercez 4 tekere o parayı.

bende senelerce michelin kullanmıştım. l300'de goodyear astra tipo accent corollada hep michelin vardı. vectranın 215 ebatı yüzünden gittim dünya kadar para vermemek için petlas aldım inanın bu kadar iyi bir lastik olacağını bilseydim daha önce alırdım. Bence petlas şuanda alınıp takılası ve kullanılası lastiklerin top 5 içinde.
ankarada çağrı oto lastikte daha ucuz arkadaşlar yukarıdaki sitedeki fiyatların çok altında aldım...

hangi ebatları kaç liradan aldınız acaba bi mahsuru yoksa paylaşırsanız seviniriz. bir de çağrı oto lastik adresini verirseniz gidip bi bakmak isterim. kış geliyo lastikleri değiştirmek lazım. petlası kullananlar hep olumlu yorumlarda bulunuyor. bende alıp denemek istiyorum açıkçası.

valla abi 215 55 16 ebatını 150 tlden aldım peşin. yaz lastiğiydi benimki 4 mevsim geçenlerden.
TURGUT ÖZAL BULVARI 82/C İSKİTLER/ANKARA adreside. heryeri aradım sordum daha ucuzunu bulamadım :)

valla abi 215 55 16 ebatını 150 tlden aldım peşin. yaz lastiğiydi benimki 4 mevsim geçenlerden.
TURGUT ÖZAL BULVARI 82/C İSKİTLER/ANKARA adreside. heryeri aradım sordum daha ucuzunu bulamadım :)

teşekkür ederim. en kısa zamanda gidip halledeyim bende...

Geri