Kış Lastiği Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan firakog
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar uzun süredir gündemde olan bir konu ancak ikilemde kaldım kimisi özel hususi araçlardada zorunlu falan diyor ben bu işten bişey anlamadım bu kış lastiği uygulaması bizleride kapsıyormu yoksa sadece ticariler için mi şuan eger kapsıyorsa hemen ortaklık kurup bi lastikçi açmamız lazım ülkede 20 milyon araç var :))) köşeyi döneriz rasta_occasion

Ynt: Kış Lastiği Uygulaması

Yasa yalnızca ticari araçları kapsıyor ama bazı zıpçıktılar millete zorla lastik satabilmek için tüm araçlara çıktı şeklinde yalan yanlış konuşup insanları yanıltıyorlar.

Bizim araçları ilgilendiren bir durum söz konusu deği. (:

arkadaşlar uygulama bu senede özel araçları kapsamıyor değil mi haberler de tüm trafik ekiplerine yazı gönderildi kontroller başladı filan deniliyor

arkin39 link' Alıntı:
arkadaşlar uygulama bu senede özel araçları kapsamıyor değil mi haberler de tüm trafik ekiplerine yazı gönderildi kontroller başladı filan deniliyor

Galiba şuandan itibaren tüm araçları kapsıyor.  ::)
Dün Fenerbahçeli Alves kış lastiği kontrolüne takıldı.  :)
Alves'in aracı ticari sınıfında olmadığına göre, yakında cezayı yeriz gibi geliyor bana.  002tuhaff

MeRt link' Alıntı:
Galiba şuandan itibaren tüm araçları kapsıyor.  ::)
Dün Fenerbahçeli Alves kış lastiği kontrolüne takıldı.  :)
Alves'in aracı ticari sınıfında olmadığına göre, yakında cezayı yeriz gibi geliyor bana.  002tuhaff
Alves transporter kullanmiyormuydu   011zaa

Ynt: Ynt: Ynt: Kış Lastiği Uygulaması

MeRt link' Alıntı:
Galiba şuandan itibaren tüm araçları kapsıyor.  ::)
Dün Fenerbahçeli Alves kış lastiği kontrolüne takıldı.  :)
Alves'in aracı ticari sınıfında olmadığına göre, yakında cezayı yeriz gibi geliyor bana.  002tuhaff
Bu uygulamayi gerekli cografi bolgelerde kamu yararina uygulayabilirler lakin gereksiz olacagi bolgelerde ceza kesmek icin denetim yapacaklarini sanmiyorum.

B֜LENT link' Alıntı:

Onda Doblo vardı sanırım.  greatt

B֜LENT link' Alıntı:

Yok abi, dün acil bir işi için 2 saatliğine şirketten Doblo'yu almış.  005hihih

Aydn link' Alıntı:
Bu uygulamayi gerekli cografi bolgelerde kamu yararina uygulayabilirler lakin gereksiz olacagi bolgelerde ceza kesmek icin denetim yapacaklarini sanmiyorum.

+1  :)

Burock3427 link' Alıntı:
Onda Doblo vardı sanırım.  greatt
MeRt link' Alıntı:
Yok abi, dün acil bir işi için 2 saatliğine şirketten Doblo'yu almış.  005hihih

+1  :)
Hahaaaa ticari ferrari olmasin yada.
şaka bi yana istanbulda aksam fena yağdi.

Simdi kanunda sadece ticari araclar diyor haberlerde valiliklere yazi gonderildi 77 tl ve lastik alana kadar arac baglanacak diyor kesin bilgisi olan var mi

Geri