koltuğun altındaki bağlantılar hk

slm arkadaşlar..
dün koltukların ısıtma tertibatı varmı diye bi bakayım dedim ve kotuğun altına yattım. forumda anlatılanlara göre sarı kablo olacakmış. o ısıtma pedlerine bağlanacakmış. ama ben bi baktım kotuğun altı karman çorman.. o sarı kabloyu bi yere bağlamışlar. kesik soket var. ben anlamadım. resimleri aşağıya ekledim. anlayan varsa bi yardımcı olsun lütfen..
şimdiden herkese teşekkür..

dsc02632e.jpg

dsc02633d.jpg

dsc02634v.jpg

dsc02635d.jpg

dsc02637m.jpg
selam.konu biraz eskimiş ama .koltuğu hızlı hareket ettirince benimde hava yastığı ışığım yandı.bende koltuğun altına baktım yukarıdaki fotolarla aynı karışık ve kesik veya kopmuş kablolar var.konuyu açan arkadaş sizin sonuç ne oldu? nasıl yaptınız?paylaşırsanız bizde belki yapabiliriz .:confused:

arkadaşlar aynı icad bendede şu şekilde nasııl balııcaz bulamadıım ben soket yuvasıınıı

selam.konu biraz eskimiş ama .koltuğu hızlı hareket ettirince benimde hava yastığı ışığım yandı.bende koltuğun altına baktım yukarıdaki fotolarla aynı karışık ve kesik veya kopmuş kablolar var.konuyu açan arkadaş sizin sonuç ne oldu? nasıl yaptınız?paylaşırsanız bizde belki yapabiliriz .:confused:

bende hava yastığı ışığı yandığı için sökmemiştim. nedenim başka idi.
ama senin sorunun ordaki kablolarda... koltuğu oynattıkça zamanla kablo içinden kopuyor.. çözüm olarak koltuğu söküp altında kopan kablonun bulunup yenilenmesi lazım.. elektronik bilginiz varsa rahatlıkla yapabilirsiniz. yoksa bi ustadan yardım alın...

bende sürücü tarafından yok bu kaplolar yolcu tarafı karman çorman aynen böyle kaplolar var soketli falan

Geri