Koltuk arkası Ekran

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar koltuk arkası ekran taktıran var mı malum bizim araçlarda arkada kocaman plastik var bende sport öyle en azından oraya çok güzel ekran koyulabilir gibi geldi:) otobüslerde ki sistem gibi böyle birşey yaptıran var mı??

Ynt: Koltuk arkası Ekran

Ekran taktırmadığım için o konuda detaylı bilgim yok ama ufak bir bilgilendirme yapayım;  :)

Astra J'ler aktif koltuk başlıklarına sahip olduğundan başlık arkası monitör uygulamaları dikkatli yapılmalı.
Allah korusun bir kaza anında koltuk başlıklarımız baş ve omurga travmalarına engel olmak adına öne doğru hareket ettiğinden, bu güvenlik özelliğini bir ekran uğruna pasifleştirmemeye özen göstermekte yarar var.  ;)

Hmm o zaman benim hayaller suya düştü:) nese ben laptop için araba adabtörü alıyım :D

Koltuk kafaliklarinin ayaklarının olduğu yere bir aparat takarak ekran bağlantısı yapabilirsiniz. Boyle bir uygulamanın fotografını gormuştum. Bulursam sizinle paylasayim

Benimde tabletim var ama uzun yol için düşünyordum gömülü olursa arabyla bir aküden alır hiç uğraşmadan gerçi arkada soket var sarjda edilebilir.2adet tablet ucuz yollu olabilir film izlemek için benim windows 7 tabanlı tabletimvar oda olabilir bakıyım belki onu alırım :)

Geri