Komik bir soru: dizel araç nasıl kullanılır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 23022010a
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Açıkçası şu anki aracım ilk dizel aracım.Aslında aynı marka ve model ikinci.Daha önceki bir önceki kasası bu son çıkan kasa.Ben bu işlemleri garanti kapsamında olduğu için serviste yaptırıyorum.Bu nedenle ne filitre uygularlar bilmiyorum.Bu nedenle sana hiç bir marka bilmediğim için tavsiyede bulunmam yanlış olur.Yaşadığın bölgede nasıldır bilmem ama, açıkçası taklit ürün çok olduğu için bilsem bile tavsiye ederken çekinirim :)

kemal abi bmw niz e39 kasami?

Öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz iiçin :D
3000 devirde araç gereğinden fazla bağırıyor ve siyah duman atıyor. Peki bu normal mi?

Valla benim de kullanma şeklime dizel gitmiyor, hatta ilk defa dizel araç aldık ama uygun fiyata denk geldi aldım :)

ben 3000 devirde siyah duman atmasina takildim bi sorun olmasin bi baktirin isterseniz. yani amcamda eski bi golf var onda bile 4000 devirde atmiyo siyah duman sizinki 2003 model bence atmamasi gerekiyo

ben 3000 devirde siyah duman atmasina takildim bi sorun olmasin bi baktirin isterseniz. yani amcamda eski bi golf var onda bile 4000 devirde atmiyo siyah duman sizinki 2003 model bence atmamasi gerekiyo

Araç aslında daha yeni bakımdan çıktı ama yetkili servise götürmedik. Özel bir ustada yaptırdık. Filtreleri de değiştirdi hatta değiştirdiği eski filtreleri göstermişti. Ben de anlam veremiyorum :( Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Araç aslında daha yeni bakımdan çıktı ama yetkili servise götürmedik. Özel bir ustada yaptırdık. Filtreleri de değiştirdi hatta değiştirdiği eski filtreleri göstermişti. Ben de anlam veremiyorum :( Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

valla bende merak ettim simdi. yagindada bi problem yoktur ozaman yeni ustadan cikmis. ins bi problem cikmaz

valla bende merak ettim simdi. yagindada bi problem yoktur ozaman yeni ustadan cikmis. ins bi problem cikmaz

Sanırım sorun eurodizel yerine normal dizel almam. Bir dahaki sefere eurodizel alıcam, İnşallah bir sorun çıkmaz :)

ya bilgisizliğime verin ama c kasa corsanın 1.7 turbosuz dızelı var mı? hepsi 1.7dti değil mi?

Ben de alırken şaşırmıştım ama var :D 1.7 DI 65 beygir

Öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz iiçin :D
3000 devirde araç gereğinden fazla bağırıyor ve siyah duman atıyor. Peki bu normal mi?

Valla benim de kullanma şeklime dizel gitmiyor, hatta ilk defa dizel araç aldık ama uygun fiyata denk geldi aldım :)

Bende de benzer problem vardı, turbo hortumunda yarık varmış değişince kesti... bir baktırmanızı tavsiye ederim...

Geri