konsoldan gelen ses

çok sık olan bir şey dğeil en aızndna bende yılda toplasan 5 -6 yı geçmiyor benim öyle duyduğum ses.. o yüzden sendede öyleyse umursama elden bir şey gelmez..

Ya araba 2 el olsa pek takmazdım.Aslında ilk opelim sayılır çünkü ilkini aldıktan yaklaşık on gün sonra kaza yaptık. Allah (c.c.)hepimize kazasız belasız binmek nasip etsin.Buna da çok titzleniyorum o yüzden konuyu açtım ama yapılacak pek bisey yok sanırım. Nerden geldiğini de tam tespit edemedim bi ara frene basınca geldi hava kanallarının ordan, bazen tıkırtılı yola girince bazen de gelmiyo.teybin ordan mı geliyo Anlamadım gitti ama yorumlardan da hemen herkeste olduğu anlaşılıyor...Müzik açıcaz demek ki:))

Son düzenleme:
yaw o da bişeymi ben direksiyonu 2-3 santim sola çevirdiğimde bir çıtırdı geliyor sağa çevirdiğimde herhangi bişey yokdireksiyondan bende 2011 astra classic var daha 10 gün oldu alalı. tavsiyeleriniz?

öncelikle geçmiş olsun bozmayın moralinizi yakında koltuktan kapılardan yürüyen aksamdan gelen seslere alışıp umusamamaya başlarsınız :D

ben nevşehir de yaşıyorum, geçen gün yola yama yapan amcalar gördüm, karayollarının kamyonundan atıyo kürekle ziftli mıcırı, öteki yani aşağıdaki emmi de topuklarıyla ezip yere yapıştırmaya çalışıyo:) yani bu ve benzeri seslere alışmak lazım,,, dünyanın en pahalı benzinini kullan, en pahalı etini ye, en kalitesiz hayatını yaşa,

içiniz rahat olsun ben de Corsa D kullanıcısıyım aracı sıfır almıştım aynı sesleri duyunca çok rahatsız olmuştum çözüm yolu olarak şunu deneyeyim dedim daha düz yolları tercih edim dedim ama 15000 km yol gittim hala düz yol bulamadım.

Şimdi insanın aklına tabi şu geliyor adamlar bu araçları avrupa standartlarına göre yolda gidecek bir araç olarak üretiyor adamların hiçbir suçu yok. Yıllar öncesinde bir otomobil dergisinde okumuştum sizinle paylaşayım; "Türkiye'de ki Avrupa Marka bir otomobilin kullanıcıları ön düzen ayarlarından çok şikayetçilermiş Markanın Türkiye temsilcisi şikayetleri Avrupadaki merkezine iletiyor adamların verdiği cevap şu : Yaptığımız incelemelerde araçlarda herhangi bir standart dışı olumsuzluk bulunamamıştır. Araçlarımız avrupa standartları içerisindeki yol şartlarına göre üretilmektedir. Aracın uygun olmayan yol şartlarında kullanılmasından firmamız sorumlu değildir."

Bence sonuna kadar haklılar.

Bizde ise en büyük VERGİ kalemi olan Motorlu Taşıtlar - Akaryakıt - Alım Satım - Plaka - Sigortalar müthiş para dönüyor.

Peki verilen bu kadar vergiye rağmen geriye ne dönüyor?
Yol mu? Alt yapı mı? ....

NOT : Aracın adını sildim çünkü neredeyse bütün markalarda olan aynı sıkıntı yüzünden haksızlık yapmak istemedim.

Son düzenleme:
çok doğru arkadaşım yollar düzgün olsa zaten o sesleri duymayacağız yollar köstebek yuvası gibi

Ya araba 2 el olsa pek takmazdım.Aslında ilk opelim sayılır çünkü ilkini aldıktan yaklaşık on gün sonra kaza yaptık. Allah (c.c.)hepimize kazasız belasız binmek nasip etsin.Buna da çok titzleniyorum o yüzden konuyu açtım ama yapılacak pek bisey yok sanırım. Nerden geldiğini de tam tespit edemedim bi ara frene basınca geldi hava kanallarının ordan, bazen tıkırtılı yola girince bazen de gelmiyo.teybin ordan mı geliyo Anlamadım gitti ama yorumlardan da hemen herkeste olduğu anlaşılıyor...Müzik açıcaz demek ki:))

o seslerden çok rahatsız olursanız servise gittiğinizde söyleyin silikon sıkıyorlar,ama hemen opellerin hepsinde var o ses.

Geri