konyada bildiğiniz güzel özel servis var mı

hem kaliteli işçilik hemde güvenilir adreslerden birisi tercihim konya opel

Ertürk opel

Konyada ertürk opel derim ben. Ertürk opel gerçekten ustalik ve profesyonellik olarak mükemmel. 10 tane örnekten sadece bir tanesini anlatayim ertürk ü seçmemdeki neden olarak. Debriyaji birakirken özellikle park esnasinda direksiyondan tik tik sesi geliyordu 5 tane sevis dolaştim. Direksiyon kutusuna bakmak lazim 350-500 tl arasi fiyat verdiler. Ertürk e vardim. Bir tur attik bir çay iç dediler . çay bitene kadar ariza giderildi. Parça + işçilik 50 tl inanilmaz. Antalya doruk opelde 400 tl maliyet çikarilan ahtapot hortumun bağli olduğu metal boru çürük dendi ( yine kendilerinin daha önceki hatasindan kaynaklanan) arizayi ertürkte 1 tl ye çözdüler, o da kelepçe parasi ben aldim, yani ücretsiz. Inanilmaz. Antalya doruk opeli kiniyorum sakin gitmeyin. Konya ertürk opel i de takdir ediyor ayni ciddi ve profesyonellikle devam etmelerini dilerim saygilar.

:(arkadaşlar konyada özkaymak opel yetkili servistir diğerleri özel servistir

Siz siz olun konya özkaymağa aracınızı teslim etmeyin.. bu kadar söylüyorum..

Siz siz olun konya özkaymağa aracınızı teslim etmeyin.. bu kadar söylüyorum..

+++999999

Ön camda çatlak var, 1 hafta önce dosya açıldı, kasko yetkilisi geldi aracı gördü, cam elimizde yok 2 güne gelir değiştiririz dedi servis, :D 1 hafta oldu arayan soran yok :D

her işleri böyle, şimdiye kadar oraya gidip de hiç memnun ayrıldığım olmadı,

+++999999

Ön camda çatlak var, 1 hafta önce dosya açıldı, kasko yetkilisi geldi aracı gördü, cam elimizde yok 2 güne gelir değiştiririz dedi servis, :D 1 hafta oldu arayan soran yok :D

her işleri böyle, şimdiye kadar oraya gidip de hiç memnun ayrıldığım olmadı,

sonuna kadar katılıyorum. Bende rot başı için bırakmıştım aracı. Bugün gelir ,,yarın gelir,, haftaya gelir ... diye diye diye 1 ay aracım öylece yatmıştı. Hemde anahtar üzerinde aracı dışarda bırakmışlar, güvenlik yok birşey yok. Gittiğimde şok olmuştum. Adamlara diyorum ki beni arayın bilgi verin yeter. Onu bile yapmadılar. Hep ben aradım. Fiyatlar desen zaten uçuk elini versen kolunu kaptırıyorsun.Suratları desen 5 karış, hepsinde bi afra tafra.. tamamen rezillik...:mad:

katılıyorum özkaymak tek yetkili servis fakat çok kötü. özele gidin arkadaşlar

Ben de kesinlikle ertürk opel derim. Ilk 2005 opel 13 astram vardı sorunumu mükemmel çözdüler. Işçilik mükemmel. 2009 astramda da bir sorunum oldu onu da hemen tereddüt etmeden çözdüler. Ben önce yapamazlar demiştim ama gerçekten iyiler yeni arabalarda da. Ben opel kullandığım müddetçe gözüm kapalı giderim hidayet ustaya.....

opelini sevenler özkaymak opel servisine gitmeden önce düşünün aracınızı sağlam verip arızalı alabilirsiniz,işi bilmeyen ustalar var parçayı nasıl sökeceğini bilmiyor adam...

Geri