Koray Hayırlı Arkadaşımızın Ehliyeti

ooo cengiz abi anıl abi neler çevirmişsiniz arkamdan :D yav istediğiniz ıslatmak olsun hele şu sınav bir geçsin de ne istiyorsanız elimden geldiğince yapmaya çalışırım ;)

Koraycım emniyette tanıdık aramana gerek yok güzel kardeşim.
Git Emniyete; Opelim.net'in selamı var koskoca sitede herkez benim ehliyeti almımı bekliyor de Arkamda binlerce Opelci var de hemen versinler ehliyeti o kadar :)
(kendimi ağır abi hissettim biran vay be opelim.net sen nelere kadirsin:D :D )
muıahuhuhauha hakan abi süpersin yaa :D:D pazartesi alıyorum inşallah ;)

-------------

bu arada diğer tebrik eden arkadaşlarıma abilerime de çok çok teşekkürler ;) almamış olanların darısı başına inşallah ;)

Koray'ım hadi abim bu gün p.tesi hadi getir şu ehliyeti ya sanki ben alacakmısım gibi oturdum seni beliyorum abicim ya ...

Elekçii !! Nerdesin Saat Kaç Oldu Yoksa Aldin Ehliyeti Unuttunmu Bizi Hadi Ya Gel Artik Aldik De Ehliyeti Hadi Bak Aksam Gidecez Kenarini Düzeltmeye Seni Bekliyoruz

ooo cengiz abi anıl abi neler çevirmişsiniz arkamdan :D yav istediğiniz ıslatmak olsun hele şu sınav bir geçsin de ne istiyorsanız elimden geldiğince yapmaya çalışırım ;)
sağolasın kardeşim sınavında başarılar dilerim,ALLAH zihin açıklığı versin.

kardeşim allah kaza bela vermesin hayırlıu uğurlu olsun bayadır giremiyodum yeni gördüm ;)

Git Emniyete; Opelim.net'in selamı var koskoca sitede herkez benim ehliyeti almımı bekliyor de Arkamda binlerce Opelci var de hemen versinler ehliyeti o kadar :)
(kendimi ağır abi hissettim biran vay be opelim.net sen nelere kadirsin:D :D )

Ee Abi Bunu Daha Yenimi Söylüyorsun Bilseydim En Başında Bende Söylerdim Emniyetteki Arkadaşlara opelim.net ailesinden olduğumu 1.5 haftadır bekliyorum :D Darısı Çarşamba Günü Benim Ve Almak İsteyen Herkesin başına :D

Bu arada hayırlı olsun kazasız belasız inş

koraycım hayırlı olsun

kazasız belasız günler dileğiyle

Ee Abi Bunu Daha Yenimi Söylüyorsun Bilseydim En Başında Bende Söylerdim Emniyetteki Arkadaşlara opelim.net ailesinden olduğumu 1.5 haftadır bekliyorum :D Darısı Çarşamba Günü Benim Ve Almak İsteyen Herkesin başına :D

Emrecim Desene bu ara çok baklava yiyeceğiz :pon: :pon:

Aman arkadaşlar eminim çok güzel araba kullanıyorsunuzdur ama Amman
dikkat edin tamam gençsiniz heyecanlısınız ama aman gözünüzü seveyim kimseyle kapışmaya ,dalaşmaya falan girmeyin. Dikkat edin hatta en azından şu ÖSS bitene kadar arabaya bile binmeyin ehliyet nasılsa cebinizde olacak Allah korusun hafta sonu sınav var siz vurmazsınız biri gelir vurur canınız sıkılır. Çok dikkat edin okullar kapanıyo sokaklar çocuk çoluk dolu aman dikkat.
Bu sadece sizin içn değil hepimiz için geçerli Allah korusun , yolumuzda f, farımızda , bahtımızda açık olsun
Bu arada bu koray hala kayıp valla sattı bizi :confused: :confused:

hakan abiii.. aldım aldım çok şükür :D 8 gibi emniyetteydim ama o kadar erken gitmeme rağmen 4 buçuk gibi alabildim.. kusura bakma abim o yüzden geciktim :( bir de oradan arkadaşlara, cafeye falan derken bu saatte ancak girebildim :) ee 3 kez ıslatılırsa bi ehliyet bir günde, böyle olur :D daha sırada çoook var :D inşallah sizlerde beraber de ıslatıcaz.. önerilerin için de çok çok teşekkürler.. bugün siftah yaptım ehliyetle az önce :) dediğin gibi sınava kadar biraz uzak kalmak en iyisi.. hayırlısı olsun abim..

Geri