Kötü mü olmuş ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

halkalar hakkındaki görüşünüz...

• olmuş.

Oy: 24 32.9%
  • fena değil.

Oy: 24 32.9%
  • olmamış.

Oy: 25 34.2%

• Kullanılan toplam oy
    73
Fena değil ezgene bey ama ben sadelikten yanayım aracın içinde kaç renk oldu koltuklar gördüğüm kadarıyla ayrı renk ön konsolda var iki renk siyah renk var. yani gözü yoran çok renk var. ama ön konsolda olan aliminyum renginde yani daha mat bir çalışma yaparsan daha güzel durur sanırım. aracını almışsın hayırlı olsun bu arada güle güle kullan önemli olan senin içine sinmesi tabi

Fena değil ezgene bey ama ben sadelikten yanayım aracın içinde kaç renk oldu koltuklar gördüğüm kadarıyla ayrı renk ön konsolda var iki renk siyah renk var. yani gözü yoran çok renk var. ama ön konsolda olan aliminyum renginde yani daha mat bir çalışma yaparsan daha güzel durur sanırım. aracını almışsın hayırlı olsun bu arada güle güle kullan önemli olan senin içine sinmesi tabi
yanlış görmüssünüz...direksiyon ve koltullar ön konsol krem..direksiyonun giger yanı ise tavan dösemesi ile aynı renk olan çok açık gri.yanı aracın içi iki renk.krem ve açık gri.fotolarda net olmayabilir.siyah degil açık gri...zaten üye araçları bölümünde fotolar mevcut.inceleyebilrisiniz.

halka olayı pek tutmadı gibi.yarın sökeyim onları.:)

sarı ne alaka ya astranın opsiyonel bej deri döşemesidir galeride gördüm geçen hafta :eek: o kadar lüks yapıoki arabayı bi astranın içinde olduğunu unutabilir insan:good:

orjinal döşeme olduğunun farkındayım ama benim zevkime göre olmamış araba lacivert falan olsa olurmuş ayrıca direksiyonda da bej yerler var hoş değil siyah deri daha iyi olurdu bu arabaya benim düşüncem sadece.....

direksiyon iyiki siyah olmamış...aşagıya verecegim fotoları incelrseniz direksiyonun yanındaki gri kısım ile konsolun aynı renk oldugunu aracın içinin siyah olmadıgını ve (bana göre tabi--sizin fikrinizede saygılıyım) çok güzel bir uyum sergiledigini belirtmek isterim.aracın içinde olunca daha iyi anlaşılabilir.

Son düzenleme:
bencede abi çok güzel çok lüks zevk sahibi duruyo uyumluda ayrıca ha halkaları sökme abi kapı açma kolları kromajlı iyi uymuş bence halkalar ama sen bilirsin

yarın olsun..millet bi baksın.goksar filan...o da istemişti..yoksa 2 dakikalık işi var sökeriz..ne bileyim bana gözel geldi ama.sen ve bir iki kişiden başka kimse beğenmedi...:)

sahibi beğeniosa bize laf düşmez ;)

yarın olsun..millet bi baksın.goksar filan...o da istemişti..yoksa 2 dakikalık işi var sökeriz..ne bileyim bana gözel geldi ama.sen ve bir iki kişiden başka kimse beğenmedi...:)
abi bence uymuş ama daha göz okşayıcı olsun dersen mat krom takıcaksın şu gtc conceptte bolca kullanılan hatta senin easytronicin koluda öle bence ikiside güzel olur sonuçta uyumlu doracağı kesin

Geri