Kötü mü olmuş ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

halkalar hakkındaki görüşünüz...

• olmuş.

Oy: 24 32.9%
  • fena değil.

Oy: 24 32.9%
  • olmamış.

Oy: 25 34.2%

• Kullanılan toplam oy
    73
ezgene o halkalar güzel ama sen hani ilk resim koymuştun bu halkalar için... dahi ince ve zarifti.. bunlar biraz kaba ve çok parlak bence..
söktüm zaten,ben kapı içi açma kolu ile uygun olur diye düşünmüştüm...o internetten gösterdigimden bulamadım.bulursam alıcam.

ezgene senden bir şey rica edicem... ya senin ön ızgarada metal kaplama var ya istanbulda o dolaştığın yerlerde ondan bulabilir misin uygun fiyata kendi bir işin için gittiğin bir zaman? burada ben baktım ama göremedim de..

daha öncekileri görmüştüm düz, çıkıntı yoktu onlar güzel duruyordu
zevk senin, benim fikrim çıkıntılı olduğundan pek hoş durmamış

ezgene senden bir şey rica edicem... ya senin ön ızgarada metal kaplama var ya istanbulda o dolaştığın yerlerde ondan bulabilir misin uygun fiyata kendi bir işin için gittiğin bir zaman? burada ben baktım ama göremedim de..

BAKARIM TABİ..ama sana söz biraz sıkılayım logosuz ön panjur lamayı düşünüyorum..temiz çıkma bulursam:)

benimkini sana veririm.ama ne kadar zamanda sıkılrım orasını bilmiyorum:)

tamam o zaman ben sabırla bekliyorum sıkılmanı:) benimde acelem yok nasılsa:)) ben bu zaman zarfında sana çeşitli alternatif resimler bakarım merak etme 15 günde sıkarım seni:))

ewt aracının içi cok güzel.renk uyumu harika ama neden bu krom u bukadar sewiyosunuz anlamıyorum. kardeşim senin için söylemiyorum yanlıs anlamayasın sakın.Kromun adı üzerinde Kro(yu)m

bence olmamış ,
hoş durmuyor..
çıkar istersen,sana kalmış

Geri