lastik alsak ne alırız?

siz hangi lastiği alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    160
arkadaslar 1-2 ay once NOKIAN H marka dort mevsimlik 4 lastik aldim, performansindan ve yol tutusundan cok memnunum, ustelik sessiz. ve bir de Michelinden %30 daha ucuz. son bir iki aydir hava yagmurluydu, ve lastikleri cok denedim. islak zeminde yola tutunus olarak, Michelin bile bu kadar iyi degil. ben sadece tavsiye ederim.

ben dün 4 tane michelin energy saver aldım.çok iyi de ettim.arabadaki ses sıfıra indi,konfor arttı,zaten iyi olan yol tutuş harikalaştı.herkese tavsiye ederim.tanesini 135 den aldım.biraz tuzlu oldu ama bi 5-6 sene binerim inşallah

lassa impetus sport kullanyrm yol sesi fren açısından gayet iyi seçenekler arasında olması gerekirdi :)

capture1vw5.jpg

Eski seri kuru havada daha iyi yol tutuyordu sanki, ancak PC2 nin yağışlı havada çok iyi olduğu kesin bence, 3 . lastik takımımı da PC2 serisinden aldım ben mennunum. Tek kusuru çabuk eskiyip, özelliğini kaybetmesi.

bu tablo www.adac.de sitesinden alınmış.almanlar çok kullanılan lastik ebatlarını her sene test ediyorlar ve sonuçlarını yayınlıyorlar.kendi lastik ölçünüzünde bulunduğu testler var orada. sonuçlar farklı ebatlarda farklı üreticilerin daha iyi olduğunu gösteriyor.bi bakmak lazım.

http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/default.asp?ComponentID=4796&SourcePageID=8762#1

Son düzenleme:
Michelin V:good:

cp2 sağlamlığı konusunda bilgisi olan varmı
Ortalama 40.000 gidiyor sonra performans düşüklüğü başlıyor eğer taşlı tarla yollarında kullanılırsa çok daha erken bozulmaya başlayabilir.
He bu nasıl gelişyor dıştan diş derinliğini ölçtüğünüzde normalin altına inmemiş gibi görünüyorsada lastiğin taban karakteri , içindeki çelik tellerin deformasyonu neticesinde bozuluyor. Doğru düzgün yol tutmuyor.

Bridgestone hayatimda almadim ,almamda.
Continental ve Pirelli aldim memnun Kalmadim.
Michelin aklimdan bile gecmes.
Su an Hankook kullaniyorum- ne deyim Süper bir teker.

mıchel tartışmasız en iyi yol tutan araç ben özel şöförüm audi 4.2 ve mercedes s320 var bende ikisininde fabrika çıkış lastikleri michel

Geri