Lastikleri ne zaman değiştirelim.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
michelinden başka lastik almam araç sanki pamuk üzerinde gidiyor ama leopar gibide yola:cool: yapışıyor

Volkan abi.Lastik alacaksan Good Year al derim.Biz aracımıza en son Good Year taktırdık.Babamı ikna edip V grubu taktırdım bir de. 250 km hıza kadar dayanıklı.O kadar yapamayız tamam ama illa ki fark ediyor.Good Year Efficent Grip,hem rahat yani yumuşaklığı iyi,hem eskidikçe dişi yenileniyor hem fren mesafesi mükemmel.Bir kaza atlattık,araba nasıl durdu hala anlamış değilim.Babam dahi şaşırdı,Good Year için ben ikna etmiştim onu. :) Önceden Dunlop kullanıyordu.Onlar olsaydı,kesin gittiydik dedi.Bana dediğin kadar varmış dedi.Sonra yine Good Year aldık.Şimdi yeni aracında da Good Year var.Bağımlılık yaptı.Azcık paraya kıymak gerek ama. :D

Para sorun değil. Canımız daha önemli. Üzerindeki lastiklerle kaydırdık geçen sene.

Abi o zaman Good Year'ı bir araştır derim.Bu arada üzerinde Good Year var demeyin de. :D Geçen sene kaydırdık demişsin,susup kalmayayım burada. :) Şaka bir yana da biz çok memnunuz.Yazdığım gibi şu an 3. takım aynı lastiği kullanıyoruz.Arkadaşımı da ikna etmiştim,Astra G'ye o da H grubu aldı.O da memnun,bir şikayeti olsa kesin söylerdi,laf etmeyiz aramızda öyle şeyleri.Şu an Astra H Classic III lerin üzerinde de H grubu Good Year geliyor.Link vereyim isterseniz bakın lastik çeşitlerine: http://www.goodyear.eu/tr_tr/tires/passenger/?result=false

Kulağımızda bulunsun;

arkalastikler.jpg

lastikbakm.jpg

Geri