LED mi Orjinal mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
OPC'nin dışı orijinal kalmalı,motora yüklenilmeli diye düşünüyorum ben.

O nedenle orijinal ki doğru kararda verilmiş zaten. :)

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Zaten benim aklımda olmayan birşeydi,arkadaş ısrar ettiği için araç üzerinde deneyip foruma sorayım demiştim..Bunlara vereceğim parayı AFL almak için biriktireceğim :)

yanlış anlamazsan, bence AFL içinde uğraşma.. Hem OPC'in var, hemde 1.3 cdti.. Bence madem aracına birşey yapmak istiyorsun, motora yoğunlaşsan yani performansa yönelik bir kazanç ile paranı harcasan bence daha mantıklı olur, hem OPC hemde 1.3 cdti için....

görsellikte önemli tabi ama zaten OPC'nin havası apayrı.. Bu arada, yanlış hatırlamıyorsam Rusya'da yaşayan bir üyemiz vardı Erden abi, onun yaptığı gibi arka tampondaki hava çıkışlarına kırmızı led koyabilirsin..

kolay gelsin..

yanlış anlamazsan, bence AFL içinde uğraşma.. Hem OPC'in var, hemde 1.3 cdti.. Bence madem aracına birşey yapmak istiyorsun, motora yoğunlaşsan yani performansa yönelik bir kazanç ile paranı harcasan bence daha mantıklı olur, hem OPC hemde 1.3 cdti için....

görsellikte önemli tabi ama zaten OPC'nin havası apayrı.. Bu arada, yanlış hatırlamıyorsam Rusya'da yaşayan bir üyemiz vardı Erden abi, onun yaptığı gibi arka tampondaki hava çıkışlarına kırmızı led koyabilirsin..

kolay gelsin..

Performans için bir süre beklemem gerekli. Çünkü ne vakit ne de nakit ayırabilecek durumda değilim şu an onlara. Motora bir girdik mi binlerce TL konuşuyor,onun için de eylül gibi tekrar işe başlayacağım onu bekliyorum (: Şimdilik ufak tefek şeyler ile takılıyoruz :D

LED olayını düşünüyorum tampon içine bakalım bu ara yaparım herhalde.

led güzel olmuşta opcyi bencede bozma abi böyle iyi :) bizim siyah corsada denemek lazım nasıl durur hoşuma gitti ücret olarak ne kadardır acaba ? :D

Son düzenleme:
emre bence guzl durmus bende gecen sıyah corsada gordum fakat aklında farklı bıseyler varsa alma gereksız yanı sonucta stop varken stop almak gereksız :)

led güzel olmuşta opcyi bencede bozma abi böyle iyi :) bizim siyah corsada denemek lazım nasıl durur hoşuma gitti ücret olarak ne kadardır acaba ? :D

375 TL

emre bence guzl durmus bende gecen sıyah corsada gordum fakat aklında farklı bıseyler varsa alma gereksız yanı sonucta stop varken stop almak gereksız :)

Aynen kardeşim dogru diyorsun gereksiz olacak.. Senin rsmi corsa opc arctic edition sandım bu arada inanılmaz olmuş :D

Son düzenleme:
Edit : Junyan oldgu ve ledlerin altındaki yuvarlak bölümden kalitesizlik aktıgı için kesin vazgeçtim :D

Son düzenleme:
Geri