Led Plaka Aydınlaması

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Led Plaka Aydınlaması

kenangokhan link' Alıntı:
Bende senin gibi düşüyorum o yüzden vermedim o parayı, ampul yapıp koyacaktım tampon içine ama gerekli yalıtımı sağlayamadım ve ısısı tampona zarar verir diye arıza kesini koymadım. Mert ve ben alıştık araca biner binmez önce arızayı siliyoruz sonra yola devam :) En sağlıklısı bu. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim siyah araca gerçekten çok farklı bir hava katıyor geceleri o beyaz ışık.

Ah Kenan Verdin Gazı Alıyorum Mertin aldığı ledlerden dekoder falan hikaye onalrında ısınma olayı var Allah Korusun Bi Sıkıntı Olur Falan versin arıza siler geçeriz benide ekleyin listeye her binişte arıza silenler :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Ah Kenan Verdin Gazı Alıyorum Mertin aldığı ledlerden dekoder falan hikaye onalrında ısınma olayı var Allah Korusun Bi Sıkıntı Olur Falan versin arıza siler geçeriz benide ekleyin listeye her binişte arıza silenler :)

İnan bana hiç başın ağrımaz, ne kablo kesme ile uğraş  ne de aklında yanacak mı oralar derdi olsun. Sil geç :D

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kenan abi bana gonderdigin ledleri taktım. Cok guzel oldu. Tesekkur ederim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Bende senin gibi düşüyorum o yüzden vermedim o parayı, ampul yapıp koyacaktım tampon içine ama gerekli yalıtımı sağlayamadım ve ısısı tampona zarar verir diye arıza kesini koymadım. Mert ve ben alıştık araca biner binmez önce arızayı siliyoruz sonra yola devam :) En sağlıklısı bu. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim siyah araca gerçekten çok farklı bir hava katıyor geceleri o beyaz ışık.

mrt54 link' Alıntı:

Bencede en iyisi bu, uğraşmaya deymez.  okkk

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ouzhn06 link' Alıntı:
Kenan abi bana gonderdigin ledleri taktım. Cok guzel oldu. Tesekkur ederim.

Beğenmene sevindim, iyi günlerde kullan kardeşim :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et