leon 2.0tfsi & astra gtc turbo

leon 2.0tfsi & astra gtc turbo

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Leonun tipi var. 2.0 turbosuda fena gider.
GTC zaten efsane olmuş bir araba. Zor tercih.
Bir de GTC'yi satacağınız zaman Leon'dan daha zor satılacağıda bir gerçek iki kapı olayından, bunu da göz önünde bulundurun.
Ben duygularıma hakim olamadım ve 1 adım öne Astra dedim :)

kardeş şunu sölim leon yapılınca çok süper olluyor sağlam makina motoru sorun çıkarmaz hele kırmızı rengini bulup orjinal 18 jantlısını bulursan değme keyfine opeli bilemem ama leon 1.8 T evet 185 hp ama burda orduda bi arkadaşımda var 1 takım enjektör walbro benzin pompası btg garagede yapılan çip ve turbonun barını az bişi yükselti şuan araç daynoda 225 hp inanamazsın gidişine makul fiyata çok deli bi makina yaparsın ben sana motoru şanzumanı yürürüne garanti veririm bozamzsın kupası hoşuna gidiyosa al derim 225 hp ye çıkarınca alldın zevke inanamazsın hem ağır kasanın rahatllığı hem 225 hp nin gücü bence güzell saygılar

2.0 tfsi golf gti motoru 185 bg olduğuna bakmayın yazılımla güzel güçler çıkar bence standart olarakta astra gtc den az gitmez bence şekli de iyi olan bir araba...

güncel kasa leon olsa hadi bi nebze karşılaştıracağım ama bir önceki kasayla GTC nin mukayesesi bile olmaz tartışmasız GTC

bahsedilen leon güncel kasa muahoni :)

Her açıdan gtc. Şık bir jant ile mükemmel görüntüm, yüksek malzeme kalitesi, 2,0 200hp ile adrenelin dolu sürüş, sport dümesi. Bende GTC kullanıyorum arabanın tek eskiği performans 2,0 da buda var.

Geri