leon 2.0tfsi & astra gtc turbo

leon 2.0tfsi & astra gtc turbo

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Performansta her türlü leon alır ben ikisinide kullandım kullanmayan burdan atıp tutmasın leondaki motor resmen drag için ve kasası daha hafif çekiş daha yüksek.. gtc motoru yakıtta daha tasarrufludur ve ecotec yani ekolojik teknoloji baz alınarak üretilmiştir leona nazaran ağır kalır. Görünüş yani şekil olarak ve güvenlik-donanım-malzeme kalitesi olarakta gtc üstünlüğü ortada.

güncel kasa leonda 185hp lik motor varmıymış ya ben 2.0TFSI ların hepsi 200hp diye biliyorum şimdi 211 yapmışlar o ayrı tabi

her kullandığında böyle bir iç tasarımla karşılaşmak için 30bin civarında fiyat vermek mi!!! asla...

Aynı sorunu arkadaşım yaşıyor. Araba alacak ve leon ile GTC arasında gidip geliyoruz. Leon ister makyajlı ister önceki kasa olsun iç dizayn bakımından hoş değil. Malzeme kaliltesi opel in arkasında. Ayrıca ESP vb donanımları sırf Golf satılsın die çıkarmışlar.

Ama astra nın da kasa değişmesi sorunu var. Bu nedenle ben olsam ya yeni astra 1.4T yi beklerdim, ya da araba alma işi acil ise leon 1.4T alırdım

:good:

Leonun tipi var. 2.0 turbosuda fena gider.
GTC zaten efsane olmuş bir araba. Zor tercih.
Bir de GTC'yi satacağınız zaman Leon'dan daha zor satılacağıda bir gerçek iki kapı olayından, bunu da göz önünde bulundurun.
Ben duygularıma hakim olamadım ve 1 adım öne Astra dedim :)

Geri