lexmaul manifold

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kruder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
soğuk hava çekmek için manifolt takıos sonra etrafından sıcak su borusu geçirios mantığa bak :kop:

sökücem bende boruları hararet olayınıda çözdüm egr'denmiş egr'yi bakır boru ile tekrar manifolda girmek gerekliymiş ayrıntısı çok uzun :D

soğuk hava çekmek için manifolt takıos sonra etrafından sıcak su borusu geçirios mantığa bak :kop:

sökücem bende boruları hararet olayınıda çözdüm egr'denmiş egr'yi bakır boru ile tekrar manifolda girmek gerekliymiş ayrıntısı çok uzun :D

Kadeş ben hararet olayını yaşamıyorum bağlantıları bidaha gözden geçir derim egr yi tekrar manifolda veririsen kirli sıcak havayı gene manifolda yollucan ne işe yarıcak .

Kadeş ben hararet olayını yaşamıyorum bağlantıları bidaha gözden geçir derim egr yi tekrar manifolda veririsen kirli sıcak havayı gene manifolda yollucan ne işe yarıcak .

mp59su9.jpg

bak bu fotodaki bakır boru egr'den gelio bide sitenin brinde baya bi okudum egr'nin faydalarını ama baya uzun yazamıcam şimdi :D bence sende egr'yi geri bağla :D

bendede ipt egr bidaha arabamın sagı solu kurum olsun istemiyorum heryeri kurum yapıo bence baglatma

egr bence arabanın performansını çalan bir olay bunun yanında yanmış kurumlu gazı geri döndürdüğü içinde ayrı bir pislik unsuru tabi buna Türkiye deki benzinin kalitesizliğinide katarsak egr nin yararını bilemicem.

he hava kirliliği çevre dostu olayı dersen orası ayrı tabi.

ayrıca bak o resimde karter havalandırma hortumunu uzatıp havafiltresinin hemen arkasına bağlamış onu yaptınmı.

ben oraya acık filitre takmıssdım ama simdi dusundumde o hortumdan hava cekmek gerekiyo demekki oradakii vakumu kullanmak icin aynen boyle yapacagım

Geri