LPG Hakkında Mutlaka Okuyun..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AseSiNo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar benim araçta sırasız (emülatörlü sistem) var bunu sıralıya çevirsem mevcut sistemi versem (brc marka) simit depo da var (depo takılmayacak uyarsa tabi) ruhsatada işli projede gerekmeyecek bu işi kaça yaptırabilirim.

abi sana sıfırıyla aynı fiyat olur. :) çünkü eski sistemdekiler zaten kullanılmıyor hiçbir parça. tanka gelince yeni sistemler ecr belgeli ve bobinli. suan ki tanklarla sizin aracınızdaki tankların basınçları bir değil. ha problem olurmu araçta olmaz ama muayne zamanı geldiğinde makine mühendisleri odasından sızdırmazlık raporu alamazsınız ve muayne yaptıramazsınız.

lpg filtresi nedir?

Arkadaşlar ben lpg filtresi nedir merak ediyorum. Bana biligisi olan açıklarsa sevinirim.

lpg'nin regülatör girişine yakın biyerde olması gereken bir filtre;benzin filtresi gibi bişey...

2 parmak kalınlıgında depodan(tank) gelen lpg yı regultore gırmeden suzmeye calısan ınce eleklı 5-10ytl cıvarında bır parcadır
20000km de bır bakılsa dahı degıstırılmesı gerekır
bu degısıme regulatordekı dıyaframda dahıldır.(20000km)
http://www.lpghaber.com/html/ilandetay2.php?ilanid=576 buradan resmine bakabılırsın

hava filtresine benzio ama minyatürü hatta baya bi minyatürü:) benimkinide değiştirmem lazım ama her marka farklı şekilde kullanıyormuş bursada bulamadım 8000 km oldu acaba bi sorun verir mi?

hava filtresine benzio ama minyatürü hatta baya bi minyatürü:) benimkinide değiştirmem lazım ama her marka farklı şekilde kullanıyormuş bursada bulamadım 8000 km oldu acaba bi sorun verir mi?
sıstemın markasını soylersen yonlendırebılırım...

ecotech marka ankara da taktırdım yakıtda da artma oldu sanki biraz

ecotech marka ankara da taktırdım yakıtda da artma oldu sanki biraz
arkadasım laptopa baglayıp bakmak lazım sıkayetınıze bursada olması lazım.
8000km degıstırmek gerekmez ayarlarında bır hata varsa laptop sart elle yada goz kararı bakma ımkanı yok malesef...
http://turotolpg.com/ bak burası bursada ısını gorur

Geri