lpg için tavsiye?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duman666
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

duman666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 astra comforta lpg taktırmak istiyorum ( ecotec motor).iyimidir kötümüdür, ne gibi sorunlar yaşadınız duydunuz paylaşırsanız sevinirim.

bendede aynı araba var. bende yarın atiker taktıracam. sen hangi marka düşünüyorsun

ben atiker taktırdım ayarlarını ıyı yaptırdıgınız taktirde ustanızda iyi olursa hiç bir problem yasamazsınız.birde lpg de markadan once ustanın ıscılıgıne onem verınız ;)

tomasetto taktırdım çok memnunum. bu devirde lpg en akıllıcası bence

brc düşünüyorum ama opelin lpg ye uyumunun fazla olmadığını söylüyolar

bu markayı ilk defa duydum. bende çok cahilmişim
forumdan kadir adlı arkadaşımız bu markanın Türkiye distribitörü. fiyatı çok uygundu ben taktırdığımda, şimdi daha da uygun. en son 1000ytl ye kredi kartına taksit yapıyorlardı. işçilikleri de çok iyi. zaten biliyorsunuz Lpg de en önemli şey işçilik.

eger parası önemli degil dersen prins yoksa lavato veya brc düsünebilirsin

ben lavato kullanıyorum.taktırıken ben ses konusuna cok önem vermistim yani su dizel araba gibi calısıyor ya lavatoda böyle bi sorun yok brc ye göre cok cok sessiz calisio ama brc nin son modeli cıkmıs oda öylemymis diye duydum bi arastr ve bunların en basında işçilik cok önemli..

eger parası önemli degil dersen prins yoksa lavato veya brc düsünebilirsin

ben lavato kullanıyorum.taktırıken ben ses konusuna cok önem vermistim yani su dizel araba gibi calısıyor ya lavatoda böyle bi sorun yok brc ye göre cok cok sessiz calisio ama brc nin son modeli cıkmıs oda öylemymis diye duydum bi arastr ve bunların en basında işçilik cok önemli..
arkadaşım sen nerde taktırdın usta ismide verebilirsen sevinirim

Geri