Lpg Tankımı Simit yaptırmak istiyorum

35 tank yaklasik 28 lt gaz alir abi. Rahat 250 km gider... motor hacmini arabayi bilmeden bisi diyemem.

V8 kadar yakan Kartal düşünüyorum :maden:. Hem bagajı büyük hem de stepne bagaj zeminine gömülü diye Kartal düşünüyordum ama LPG'de bile çok yaktığını duyunca vazgeçmiş gibiyim, Gönlümden Renault 12 SW geçiyor, Renault'lar yakıt ve sağlamlık bakımından güzel ama bagajın bir yanında stepne, diğer yanında LPG deposu olunca bagajdan eser kalmıyor, bu durumda ihtiyaç halinde tepeye yıllardır sakladığım seyyar bagajı koymak durumunda kalacağım. Kısmet artık.

Savaş abi aslında reno 12 arka koltuğun hemen altına silindir depo takıla biliyor. Ama muayeneden geçmez :D

Savaş abi aslında reno 12 arka koltuğun hemen altına silindir depo takıla biliyor. Ama muayeneden geçmez :D

İnternetteki satış ilanlarının birisinde LPG deposunu bagajın altına monte eden birisine denk geldim, ama açıklama ve resim yoktu. Ben benzin deposunu söküp o kısma ufak bir benzin deposu ve geri kalan kısmına özel yapım bir LPG deposu koymayı bile düşündüm ama ne derece kabul görür orasını bilemem ;).

İnternetteki satış ilanlarının birisinde LPG deposunu bagajın altına monte eden birisine denk geldim, ama açıklama ve resim yoktu. Ben benzin deposunu söküp o kısma ufak bir benzin deposu ve geri kalan kısmına özel yapım bir LPG deposu koymayı bile düşündüm ama ne derece kabul görür orasını bilemem ;).

Benzin deposunun yerine olabilir abi eskiden o şekilde montaj yapan ustalar vardı. Ama şimdi şöyle düşünüyorum da abi her ne kadar opelle illet de olsam sen yine de opellere bak derim. :rolleyes:

Benzin deposunun yerine olabilir abi eskiden o şekilde montaj yapan ustalar vardı. Ama şimdi şöyle düşünüyorum da abi her ne kadar opelle illet de olsam sen yine de opellere bak derim. :rolleyes:

Uygun fiyatlı SW Opel bulamadım, bulsam kafadan dalacağım. Şu sıralar SW Kadett C peşindeyim, sahibi şehir dışında olduğu için aracı bir türlü göremedim :(. O Kadett olmazsa sırada bir tane de Rekord D sedan var ;)

Geri