Lpg tüketimim nasıl ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drtrex90
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
10 tl ye sakin kullanım şehir içi 50 km
Ankara-kırıkkale arası her gün 50 tl gaza 290-280 km gidiyorum ;)
1.4 bir araca göre aşırı yakıtınız var,nadir abininde öyle.2.5 v6 4 çeker land rover ile 10tl ye 30-35 km yol gidiyor.20 liraya 50 km çok fazla yakıt:(

Selçuk benim araçta ne yaptım ise bu değer altına inmedi. Her zaman aynı değerleri veriyor o yüzden artık tınlamıyorum :) alıyorum gazı gitti yere kadar artık :) benzinden yine az yaktı kesin :)

evet nadir abi,benzinden tabi düşüktür o kesin litresi 5 tl :S Hayırlısıyla seni bi dizelci yapsak tamamdır :)

evet nadir abi,benzinden tabi düşüktür o kesin litresi 5 tl :S Hayırlısıyla seni bi dizelci yapsak tamamdır :)

Nasip Selçuk kardeşim ama içinde olan canavar 1.6 benzinli 100 beygir üzeri turbo bir araç gaza bastım da o motor sesini duymam gerek bağıracak daha yok mu? diyecek bir araç... :D

Aslında çoktan alırdım hemde çoktan ama bizlerin araç alımları siz değerli arkadaşlar gibi değil. Kafamıza göre araç alamıyoruz.

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacakti; 10 tl lik gazla, 23,8 km yol gittim,şehir içi + kış lastiği + aracim otomatik 2009 corsa 1.4, sizce nasil ?
Gazin litresi: 2.77'di. Tesekkurler...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim araç otomatik 1.6 motor 8 V 20 TL ile 50 KM gidiyor ;) bence normal.

10 tl gaz 23,8 km yol : 42 kuruş yakmış benzinle aynı hemen hemen çok ayara gidicen 1000 km civarı binip

abi seninde 20 tl gazla 50 km : 40 kuruş :D şimdi şöyle diyeceksin sanırım en azından benzinde az yakıyor :D hayırlısı

bende 2000 km oldu lpg taktıralı gaz ayarımı biraz fazla açtırdım çok yakar çok kaçar hesabı 30 kuruş yakıyor km de istanbul trafiği birde yoğun trafik benzindeki gibi performansı var yanlız ve katalizörümde içini boşalttırdım ondanda çok yakıyor hep masraf anasını satayım kendimden çok aracıma bakıyorum daha hala istiyor birşeyler :D nadir abi nediyorsun bu konuda :)

Nadir abin ne der bu konu da? Opelin varsa cebine elini sokmaktan dibi delinir der :D

Sadece bir ay içinde harcadığım paralar...

Ön disk ve balata alt tablalar şanzuman yağı arka kampana fren balatası radyatör 600 gayma bitti mi? bitmez :D daha yer

Nadir abin ne der bu konu da? Opelin varsa cebine elini sokmaktan dibi delinir der :D

Sadece bir ay içinde harcadığım paralar...

Ön disk ve balata alt tablalar şanzuman yağı arka kampana fren balatası radyatör 600 gayma bitti mi? bitmez :D daha yer

:D abi vallahi beni güldürdün allahta seni güldürsün allah iyiliğini versin ya :D yeminle şu sitede en gerçekci ve bomba yorumlar sende :D abi ya araç oldu 120 bin ben hiç şanzıman yağını değiştirmedim vitesim de sıfır gibi hala yada banamı öyle geliyor :D birde ben hiç antifiriz koymadım araca şimdi koysam ne olur :D canım sıkılıyor bu zamana kadar geldi araç şimdi bunları yenilersem bozulacak diye korkuyorum bu arada konuyu dağıtmış gibi oldum kusura bakmayın o zaman konu ile alakalı yorum da yapayım yakıtlarınız çok ayara gidin ayara :D

Opel corsa 1.2 atiker akilli kit 130tl ye 800 km ve en az 250 km si sehirici ;)

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bizim araçlar uçak gibi yakıyor arkadaşlar o zaman bende 1.6 comfort otomatık var şehir içi depo 95 liraya doluyo litre fiyatı 2.85 250 km zor yapıyoruz bu ne iştir yaw... :)

Geri