Lpg tüketimim nasıl ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drtrex90
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bizim araçlar uçak gibi yakıyor arkadaşlar o zaman bende 1.6 comfort otomatık var şehir içi depo 95 liraya doluyo litre fiyatı 2.85 250 km zor yapıyoruz bu ne iştir yaw... :)

Bizimkileri yakmıyor ki bizimkileri aynı uhu çekenler gibi bizim araçlarda LPG çekiyor ve LPG manya oluyorlar :D işin özü bu.

s.a herkeze benimde bir sorum olacak ön tesistaı yeni değiştirdim araba 2.500 motor V6 şimdiki sistemde şöyle sıknıtım var
önceki sistem mimgaz enjektörler farklı marka :
yakıt 20 tl gaz (2.64) 75-76 km performans süper
yeni sistem komple mimgaz
yakıt 20 tl lpg ile (2.64 ) 40-42 km performans 3500/4000 devire hızlı çıkış arabada bir duraklama kendini geri çekiyor sonra tekrar ileri
benzinde sıknıtı yok maşallah uçuyor
buji tek tırnak bosh kabloalr yeni baskı balata 1,5 ay oldu değişeli (luck)
yeni sistem takıldığından beri memnun değilim hafta sonu önceki sistemin enjektörlerini geri taktıracam ama bundan oalcagını zannetmiyorum sizce sıkıntım nedir nasıl yaparım arabadan soğudum bu durumdan dolayı her dakkabaşı benzinemi çekiyim :)
örnek: seat leon 1.6 signo yanımda lpg iken benle uğraşıyor geçmekde sıkıntı çekiyorum benzinde maşallah ama

arkadaşlar aracım 2010 corsa d otomatik 1.2 lpg li (landirenzo) burada gazı 2.74 tl den alıyorum 20 tl ile ortalama 80 km yol gidiyorum hepsi şehir içi

Geri