LPG'siz kaç üye var...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende benzinciyim ama belki biraz daha param olursa cdtı almak isterim birde biz sefa sürelim

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinciyim bende...

Bende benzinciyim..hemde öğrenciyim:D babam sağolsun kelimesi tam olarak burda geçerli olcak sanırım...şimdi mezuniyetime 6 ay kaldı hayırlısıyla.ben dışarda okuyorum ve evimle fakültem arası 2 km. Lpg taktırsam sabahlarıda akşam okuldan eve dönerkende Sıralı sistemlerde motor belli bir ısıya geldiğinde Lpg devreye girdiği için ben okula vardığımda belki daha yeni geçer lpgye. memlekete gittiğimdede (konya-ankara) yaklaşık 300 kilometrde 65 ytl yakıyor araç.memelekete 2 ayda bir gidiyom...aydada bir depo benzin hakkım var.(memelekete gidiş dönüş hariç) şimdi yerimde olsanız lpg taktırırmıydınız.lpg takılan araçlar benzinde daha fazla yakıyormuş normalden sanırım.yani bence şuanlık lpg bana pek ekonomik olmaz gibi geliyor. sizce?şimiden teşekkürler saygılar.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinciyim bende...

Bende benzinciyim..hemde öğrenciyim:D babam sağolsun kelimesi tam olarak burda geçerli olcak sanırım...şimdi mezuniyetime 6 ay kaldı hayırlısıyla.ben dışarda okuyorum ve evimle fakültem arası 2 km. Lpg taktırsam sabahlarıda akşam okuldan eve dönerkende Sıralı sistemlerde motor belli bir ısıya geldiğinde Lpg devreye girdiği için ben okula vardığımda belki daha yeni geçer lpgye. memlekete gittiğimdede (konya-ankara) yaklaşık 300 kilometrde 65 ytl yakıyor araç.memelekete 2 ayda bir gidiyom...aydada bir depo benzin hakkım var.(memelekete gidiş dönüş hariç) şimdi yerimde olsanız lpg taktırırmıydınız.lpg takılan araçlar benzinde daha fazla yakıyormuş normalden sanırım.yani bence şuanlık lpg bana pek ekonomik olmaz gibi geliyor. sizce?şimiden teşekkürler saygılar.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde benzinli yakıtından memnumum..
Aynen buğracım performance düşkünü olduğum için LPG(yani lütfen peşimden gel)sloganını ben lpgli araçlara sölüyorum:) hiçde düşünmedim çünkü kasırga benim için çok değerli:D LPG takıpta üzmek istemem:good: ama takanlarada çok büyük saygım var çünkü benzinli araçla eğer şöle dünyanın yolunu yapsam heralde bnde taktırırdım ama senede bi kere uzun yol sonra haftada bi kere çalışırsa çalışır hatta şimdi üstündeki karı temizleyip biraz çalıştırayım diyorum:D

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin Mi Dedi Biri. Hemen Vergisi Alin Memur Bey. (türkiye De Yeni çikarilan Yasaya Göre Artik Benzin Almasanizda Telaffuz Etmeniz Vergi ödemek Için Yeterli)

:kop: :kop:

Ve "birde ben"..Valla forumda bi ara açtığım konudada gördümki maşallahh iyi gidiyor bir depo benzinle herkesin aracı 900km 800km felan :) ama yinede sürüm sürüm sürünene kadar "birde ben:p "