lütfen acil yardım

umutulucan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bede 2000 model Astra CD var. arabada kalorifer çalıştıktan sonra aşırı bir buharlanma oluyor. kaç tane ustaya gittimse de çözüm bulamadım. kalorifer delik dediler ama değil. araba su eksiltmiyor. özellikle yağmurlu havalarda neredeyse ön cam tamamen kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir . lütfen bana yardım edin.

polen filitresinin orasi su birikmis olmasin...kanali tikanip??

yeni degistirdinde orda yagmur suyunun akmasi icin kanal var o tikali ise su birikmis olabilir ondan bahsetmistim baktinmi öyle birsey varmi...

bir ihtimalde önde haliya bak islaklik varmi arti ic hava tertibati kapagi calisiyormu..arac calisirkne dügmesine basinca ses gelmesi lazim..eger calismiyorsa o da yapar ...kolay gelsin..haberdar et.

Son mesajini biraz daha ayrintili yazabilirmisin ben araçtan çok fazla anlamiyorum. Araci bu yaz aldim. Bu bölgede bu arabalardan anlayan pek usta da yok. Kayseriye gitmek gerekiyor.

simdi ön ayaklarinin ordaki haliya bak islaklik varmi..bunu söför yanina da bak...islakli varsa disaridan su aliyor o camlari buglandirabilir...ve sebepleri dedigim gibi ön kaputtan polen filitresini taktigin yerde disardan yagan yagmuru tahliye etmek icin dibinde lastik kapak var...eger o camur yaprak gibi pisliklerle tikandi ise bundan da olur
birde disaridan hava akisini engelleyen ic havayi temizleyip sirkulasyon yapan bir dügme var...sanirim dügmede araba resmi icinde yan u sekilinde isaret var sonu oklu o dügmeye basarsan disaridan havayi almaz iceri havayi temizleyerek devir yaptirir..ona basinca arac calsisirken hafi kapak kapanmasi sesi duyarsin..eger duymuyorsan ve o calismiyorsa o da bozuk olabilr..usta bulursan bakar..yani o kapak kapali durumda bozuk olur o da yapar

bak umutcan kardes o dügme bu basili kalmis da olabilir motor calisirken bas bakalim

aklima ne geliyorsa yazayim da ...
bunlardan sonra klimayi full ayara getir calistir bu arada cama ver ve klimayi cam buzu ayarina getirki kuru soguk hava vursun bakalim birdaha yapacakmi...

O düğme çalişmiyor. Bastiğim zaman işik yanmiyor. Klima ve arka cam işiklari yaniyor onun işiği yanmiyor.

Geri