mae 43-kse 71-kds 17-dar 47-sn 168 rolling

mae 43-kse 71-kds 17-dar 41-sn 168 rolling

• MAE 43

Oy: 17 12.0%
  • KSE 71

Oy: 26 18.3%
  • KDS 17

Oy: 38 26.8%
  • DAR 47

Oy: 32 22.5%
  • SN 168

Oy: 29 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    142
Dragon'un araç bi yürüyebilse herkese vurcakta yavrucak yatıyo:)
Deniz abi sen yatan araba görmemişsin tabi arızalı olduğunu kastetmedim tabide kasırgam sadece hafta sonu bi çarşıya gider gelir eskişehirliler bilir vişnelikten çarşı yaklaşık 3 km bilmem anlatabildim yani şu ehliyet cebimde olsun biraz arabayı canlandırcam böle olmuyo dragon bi yandan kasırga bi yandan :D bi bakmışsın darglarda sedan astra içindede malum kişi tabi zorda kendi klasmanında bişeyler yapacağına inanıyorum en azından renk katmış olurum sarı sarı:D

anam anam anam bu ne ya :)
çakmalar vurmalar ayırmalar falan, yasak değil mi bunlar arkadaşlar forumda :D
admine şikayet edecemde elebaşı o sanki, tutar beni falan atar mazallah :)

Okadar yakıyor mu Alper ya??

Kesinlikle katılıyorum, 106 bile daha iyi yürüyor..

valla yazın başında birisi almış servise bakıma getirmiş bende orda olunca arkadaşlar dediler bi bakalım nasıl gidiyo diye sonrasında sahibinin yorumu bu kadar yakıta bi corsaya geçiliyosa yazık valla yaktığımız benzine dedi :D sonra duyduğuma göre de satmış arabasını...

hatta arkadaş puq servisinde usta ve o da der bunlar benzini içiyo sert kullanımda 500 lirayı bulduğu oluyomuş...

hoş ankarada 106cılarla da konuşurken onlar bile 300-350 arası diyo sonra çok samimi arkadaşım 206 gti çok yakıyo diye tüp bağladı anlayacağınız puq genel karakter olarak benzini içiyo kanımca :rolleyes:

Deniz dün servisteydim...sen gitmişşin ben gelmişim...sinanda ordaydı orda olsaydın 3 araba denerdik:)esasında siz astralar bi kalkın sonra kadetlerle kalkarsınız:):)

Kadett'lere bulaşasım yok benim pek ama Deniz bulaşabilir.. :)

amanın işler kızışıyo :)

ya valla bi drag organizasyonu tansiyonu ancak düşürür gibi :rolleyes:

Geri