Makyajlı Astra J'de Problemler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cuskas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

astra sedan editionda wats var.foto isteyen varsa ben de çekeyim :)

bedriyalcin link' Alıntı:
Fotoyu çekmek değil de foruma eklemek ustalık işi :) yok mu bunun kısa yolu :)
var abi.hizliresim.com a gir.yükle de.Forum yazan linkini buraya yapıştır tamamdır :)

nuralk34 link' Alıntı:
üstad söyledillerim makyajlı kasa için geçerli. konu zaten makyajlı diye açıldığı için belirtme gereği duymadım. yoksa benim aracım da 2012 makyajsız enjoy dizel. bende de var watt bağlantı.
arkadaşlardan biri sport ve, cosmo da olduğuna dair tamin yürütmüş ona istinaden koydum fotoğrafı.
Opel'in bir dediği diğerini tutmuyor.

Evet opelin teknik özellik dökümanında bir sıkıntı olduğu aşikar  general_non_non

sohayli link' Alıntı:
arkadaşlardan biri sport ve, cosmo da olduğuna dair tamin yürütmüş ona istinaden koydum fotoğrafı.
Opel'in bir dediği diğerini tutmuyor.
Herhalde ta(h)min yürütmüş derken beni kastettiniz. Ben bana satışta söyleneni söyledim. Yoksa zaten adamların dizellerde karter koruma olduğundan bile benimkine takmak için lifte aldıklarında haberleri oldu.

gradient link' Alıntı:
Herhalde ta(h)min yürütmüş derken beni kastettiniz. Ben bana satışta söyleneni söyledim. Yoksa zaten adamların dizellerde kartel koruma olduğundan bile benimkine takmak için lifte aldıklarında haberleri oldu.
Evet sizi kastetmiştim. Satışta söylendiğini belirtseydiniz hiçbir şeyden haberleri olmadığını, sadece paraya odaklandıklarını
bana test sürüşünde Bluetooth olmayan bir araçta Hız sabitleyiciye, "Bluetooth bu" dediklerin söylerdim size. Israrlarım sonucunda kabul ettirebildim Hız sabitleyici olduğunu. :)

Ayrıca benim dizel aracımda Karte(r) Koruma yok:) İsterseniz fotoğrafını çekeyim.

sohayli link' Alıntı:
Ayrıca benim dizel aracımda Karte(r) Koruma yok:) İsterseniz fotoğrafını çekeyim.

Evet çekin ve opele gönderin bence  ;).

sohayli link' Alıntı:
Evet sizi kastetmiştim. Satışta söylendiğini belirtseydiniz hiçbir şeyden haberleri olmadığını, sadece paraya odaklandıklarını
bana test sürüşünde Bluetooth olmayan bir araçta Hız sabitleyiciye, "Bluetooth bu" dediklerin söylerdim size. Israrlarım sonucunda kabul ettirebildim Hız sabitleyici olduğunu. :)

sohayli link' Alıntı:
Evet sizi kastetmiştim.
Siz mesajınızda dizellerin hiçbirinde watts bağlantısı yok dediniz ona istinaden yazmıştım. Ayrıca sizin aracınız makyajsızsa sizinkilerde var.
Makyaj sonrası dizellerde enjoy ve editionda benzinlilerde de edition donanımda (hatchback için diyorum) watts bağlantılı sistem yok. Hatchback dizel enjoy makyajlı sahibi bir arkadaş varsa bize ispat edebilir.

gradient link' Alıntı:
Siz mesajınızda dizellerin hiçbirinde watts bağlantısı yok dediniz ona istinaden yazmıştım. Ayrıca sizin aracınız makyajsızsa sizinkilerde var.
Makyaj sonrası dizellerde enjoy ve editionda benzinlilerde de edition donanımda (hatchback için diyorum) watts bağlantılı sistem yok. Hatchback dizel enjoy makyajlı sahibi bir arkadaş varsa bize ispat edebilir.

ben daha bakamadım aracadda benım aracı alırken watt var dıye soyledıler her defasında ve sıtedede var gozukuyordu... aracın 1,6 115 edıtıon

IIfastexII link' Alıntı:
ben daha bakamadım aracadda benım aracı alırken watt var dıye soyledıler her defasında ve sıtedede var gozukuyordu... aracın 1,6 115 edıtıon
Aracınızın arkasında eğilip bakın. varsa, çok rahat görebilirsiniz :) Direk görünüyor çünkü.

Geri