Makyajlı Astra J'de Problemler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cuskas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

sohayli link' Alıntı:
Bence siz yanlış biliyorsunuz, çünkü benim aracım 2012 model 1.3 dizel enjoy paket ve watts bağlantısı mevcut.
Opelin sitesinde gördüm ben de 2013 modellerde olmadığını, üst paketlerde olabilir ama bununla ilgili bir açıklama yok sitede.  Merak ettim ve baktım arabanın altına
ilgili link http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/astra-hatchback-new/modeller/mevcut-modeller.html
fotoğrafını çekmiştim:

ևok güzel fotoğraflamışsınız  bravoo Bende bir kere çekmeye çalışmıştım, karanlıktı hava biraz çok net çıkmamıştı. Bildiğin Watt's linkage ın uygulanmış hali :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Watt's_linkage

sohayli link' Alıntı:
Bence siz yanlış biliyorsunuz, çünkü benim aracım 2012 model 1.3 dizel enjoy paket ve watts bağlantısı mevcut.
Opelin sitesinde gördüm ben de 2013 modellerde olmadığını, üst paketlerde olabilir ama bununla ilgili bir açıklama yok sitede.  Merak ettim ve baktım arabanın altına
ilgili link http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/astra-hatchback-new/modeller/mevcut-modeller.html
fotoğrafını çekmiştim:

üstad söyledillerim makyajlı kasa için geçerli. konu zaten makyajlı diye açıldığı için belirtme gereği duymadım. yoksa benim aracım da 2012 makyajsız enjoy dizel. bende de var watt bağlantı.

Evet makyaj öncesinde tüm paketlerde Watt's bağlantılı arka süspansiyon vardı (opelin sitesinde de). Makyaj sonrasında Opel'in sitesine göre Editiondan kaldırıldı.
Ancak makyajlı edition sahiplerinde de Watt's bağlantı arka süspansiyon var diye hatırlıyorum, fotoğraflamıştı bir arkadaş.

ben anlamadım arkadas sımdı 1,6 115 bg benzınlı edıtıon makyajlıda watt varmı yokmu bana var demıslerdı alırken aksam bakıcam araca

IIfastexII link' Alıntı:
ben anlamadım arkadas sımdı 1,6 115 bg benzınlı edıtıon makyajlıda watt varmı yokmu bana var demıslerdı alırken aksam bakıcam araca
Opelin sitesi yok diyor. Ama en iyisi bakmak.
Yani Opel'in söylediğine göre  eğer dizel bir astra alacaksanız Watt bağlantısı için en az  Sport paket, benzinli almak isterseniz en az Enjoy Active paket almak zorundasınız.
Edition paketindeki hiçbir araçta bulunmuyor, Enjoy Active paketde ise sadece benzinli araçlarda bulunuyor.
Bununla beraber Hız Sabitleyici'nin standart donanım haline gelmesi iyi birşey. Ve yazana göre hız sabitleyicinin hız sınırlayıcı özelliği bulunuyormuş.Benim aracımda sınırlama falan yok sanırım yokuş aşşağı bıraktınmı hızlanıypr bir güzel cc da da olsa.

Evet bu Watt's. Aracınız makyajlı değil mi sn. bedriyalcin?

Makyajlı
Aralık 2012 de almıştım

opel in sayfasında konfigüratör sayfasına girince EDITION modeli için aşağıdaki bilgiler mevcut. benim araç makyajlı benzinli edition ve watt var...
2 yönlü yolcu koltuğu
4 yönlü sürücü koltuğu
ABS
CD 300 - Radyo / CD / MP3 çalar
Cruise Control
Direksiyondan kumanda Sistemi
ESP
Elektrikli ön ve arka camlar
Elektrikli ısıtmalı, gövde rengi yan aynalar
Gündüz farları
Klima-Manuel Kontrollü
Mat siyah cam çıtaları