makyajlı vectra c 1.9 mi accord mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dtvolkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
19 CDTI 88 KW/120 BG sorunsuz Motor. Bunu Z19DTH 110KW/150Bg den söyleyemem. Kronik olarak EGR ve asagidaki parca resimden görebilirsin sorun cikartiyor. Parca dahil degisimi Serviste 900-1000 euro arasinda.
Bu sorun 120 bg de yok.
Otomatik sanzimana dikkat et derim-- deneyi sürüsü yaparsan ve mutlaka yap derim suna dikkat et: Araba durdugu an vites d de kalsin- 2-5 saniye arasinda sanzuman kendi kendine bosa alacaktir, arabanin devrinden anlasilir.
Sayet almiyorsa itekleme yapar titrer devir oyanar motorun o zaman derim ki
sanzimanda hata var. O da okeyse sen yine mutlaka sanziman yagini degisttirdir derim
tavsiye ederim. Mutlaka Opel Orijinal Sanziman yagi kullan. AF 40/6 ya piyasada bulunan her otiomatik sanziman yagi olmaz.
Egzantrik kayisi degisimi 150.000 km, sorun cikmaz.

Yedek Parca No :19 40 773

Son düzenleme:
yerinde olsam hep aynı marka otomobile binmem kaldı ki accord güzel bir araba mesela bizim omegayı satarsam 2001-2002 arası bir S320 alacağım. ama yinede sen bilirsin ben olsam accord u alırdım.

yerinde olsam hep aynı marka otomobile binmem kaldı ki accord güzel bir araba mesela bizim omegayı satarsam 2001-2002 arası bir S320 alacağım. ama yinede sen bilirsin ben olsam accord u alırdım.
accord 2005 te makyajlandı . içleri bej deri gösterge beyaz zeminli oldu. bu tarz temiz bir accord 36000ytl civarında. ayrıca en az 1500ytl ye lpg sistemi taktırmam gerekecek yani 37500ytl varıyor buda benim bütçemi aşıyor. vectra c mi 7 ayda aldım henüz 4 ay oldu. memnun kaldım. genişliği beni cezvediyor. tek handi kapı sert süsponsiyonu. sanırım kararım vectra ya doğru kayıyor

hondanın süspansiyonuda çok yumuşak sayılmaz.. bu konuda ikisi arasında çok fark yok. esas fark sorunsuzlukta ortaya çıkar.. opel bu konuda hondadan çok geride..

ayrıca bence; bugün için lpg kitine vereceğin parayla, yarın diesel motorun bakımı için vereceğin para örtüşecektir, muhtemelende başabaş mahsuplaşacaktır..

şahsen ben kararını ve sonraki günlerde ki görüşlerini merak ediyorum. paylaşırsan sevinirim.
Hakkında hayırlısı neyse o olsun.

hondanın süspansiyonuda çok yumuşak sayılmaz.. bu konuda ikisi arasında çok fark yok. esas fark sorunsuzlukta ortaya çıkar.. opel bu konuda hondadan çok geride..

ayrıca bence; bugün için lpg kitine vereceğin parayla, yarın diesel motorun bakımı için vereceğin para örtüşecektir, muhtemelende başabaş mahsuplaşacaktır..

şahsen ben kararını ve sonraki günlerde ki görüşlerini merak ediyorum. paylaşırsan sevinirim.
Hakkında hayırlısı neyse o olsun.
teşekkür ettim. inşallah o günleri görelim bakalım. yılbaşına doğru bir alacağım var gelince o dönemde değiştirmeyi düşünüyorum. hem insigna yollarda olur vectra c fiyatlar biraz daha kırılır. bir de şu kriz yatışır belki

bos ver hondayi al vectrayi dogru agr ventilleri sorun cikariyor diye duydum ama binici hatasindan kaynaklaniyor araba sehir ici cok geziyorsa dogal olarak (DPF) diezel partikel filitre(katalizatör) kendi kendini temizleyemiyor arada sirada biraz seri kullanip katalizatörü temizlemek lazim yani uzun lafin kisasi bilincli kullanilirsa sorun yasanmaz bende 1,9 cdti kullaniyorum 150 hp .....sorun yok .......

accord ya siyah olacak siyah film offfff

Kasa yapısı Güvenlik Motor
accorda daha güzel tartışmasız vectra 1.9 CDTİ 150 hp çook çok ayrı

Sonuç: 1.9 CDTI Opel Vectra 2-1:)

accord daha çok ağır basıyor,daha iyi gibi geliyor.zaten soylenecekler söylenmiş donanım,özellikler ve motorlar hakkında...ancak accord motoruna tüp taktırmasaydın kesinlikle accord derdim...sadece bu nedenle su an vectra dizel de düşünülebilir...

Geri