Makyajsız Doğal Güzellik

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
stoplar sinyaller o kadar gözüme batmıyo da kapı kolları fena olmaz ! onu ben servise bir sorayım.

hmm zevk renk meselesi diyelim ozmn ama ya bak gene unutmuştum :D yan tarafa krom çıta al ama orjinali sadece cam çerçevesine oturan onlar güzel kapı kolu fln hoş durmuyo krom ama yani bende standarttıda o krom çok değiştiriyo yandan bakınca :) ama evet değiştirirsende serviste değiştir kapı kollarını bayatıncada bi süre sonra fökülür bence hazırını takmak daha iyi

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm zevk renk meselesi diyelim ozmn ama ya bak gene unutmuştum :D yan tarafa krom çıta al ama orjinali sadece cam çerçevesine oturan onlar güzel kapı kolu fln hoş durmuyo krom ama yani bende standarttıda o krom çok değiştiriyo yandan bakınca :) ama evet değiştirirsende serviste değiştir kapı kollarını bayatıncada bi süre sonra fökülür bence hazırını takmak daha iyi

çıta da fena fikir değil hani bence de çok şık duruyo :good: ben bi hesabını yapayım da bunların ne tutar nasıl olur sonuçta yetkili servis çıkaracak fiyatı herşeyi beklemek lazım:D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
çıta da fena fikir değil hani bence de çok şık duruyo :good: ben bi hesabını yapayım da bunların ne tutar nasıl olur sonuçta yetkili servis çıkaracak fiyatı herşeyi beklemek lazım:D

evet haklısın yetkili servis:) bu arada nasıl duruyor vs gibi resim fln lazım olursa yada soracağın bişe yollayabilirim ok

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
benim resimlerin üstüne fotoshop mu yapıcaksın ?

ahh keşke öle bi yeteneğim olsaydı da:) benim demek istediğim o bahsettiklerim fln bende var arabın içi dışı vs. merak eetiğin biyer olursa benden resim çekip örnek olarak gösterebilirim demk istedim yani bazı arkadşlar var merak ediyo ama zahmet olmassa yollarmısın demişlerdi bikaç kez onun için dedim direk söle sen ben bulur resim :D :D

Son düzenleme:

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın. ben gördüm zaten öyle çıtalıları yeni modellere koydular geçende serviste de vardı bir iki tane. :D:D:D

nedimgok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanda plaka biraz hoşuma gitmedi :) Gs olmalıydı