Marş Sorunu

muhtere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Bir senedir aracımda geç çalışma sorunu devam ediyor.1.4 Classic 2005.Daha önce hemen marş alıyordu.Yakıt pompası,ısı müşiri,birçok şey değişti.Benzinde çalıştırdım üç gün sıkıntı olmadı ama lpg de sorun oluyor.Ayrıca ısınmışken ardından hemen çalışıyor.yarım saat sonra yine çalışmıyor.Merak ettim.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Bir senedir aracımda geç çalışma sorunu devam ediyor.1.4 Classic 2005.Daha önce hemen marş alıyordu.Yakıt pompası,ısı müşiri,birçok şey değişti.Benzinde çalıştırdım üç gün sıkıntı olmadı ama lpg de sorun oluyor.Ayrıca ısınmışken ardından hemen çalışıyor.yarım saat sonra yine çalışmıyor.Merak ettim.

3 gün benzinde bindiğinizde sorun olmadığına göre sorun lpg kaynaklı. ayar bozuk olup benzin haritasınıda bozuyordur muhtemelen. birde enjektör kaçırıyorda olabilir lpg enjektörü...

muhtere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gün benzinde bindiğinizde sorun olmadığına göre sorun lpg kaynaklı. ayar bozuk olup benzin haritasınıda bozuyordur muhtemelen. birde enjektör kaçırıyorda olabilir lpg enjektörü...

Yarın ustaya bir görüneyim,inşallah hallederiz diyorum bu sorunu...

carl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni sorun bende vardi.bugun ustaya goturdum.bakalim sonuc ne olacak?bir kac gun test edecegim.ben buradan yazacagim.sizde sonucu bana yazin.insallah duzelir.

hasanmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta lpg beynine ve varsa map sensörüne baksın
beyin ısısını düşürebilir zira motor soğukken hemen lpg ye
geçmez. akü marş motoru vs sorun yoksa aklıma sadece
lpg ayarı geliyor