mercedes mi opel mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
33824898_59bbbf7667.jpg

ciddi olamazsınız :eek: :D farklı markalar değil brabus , mercedes benz'in resmi modifiye firmasıdır

ne yazık ki ciddiyim
Mercedesin resmi modifiye firması AMG dir
AMG ve BRABUS, ikisi farklı firmalar
o zaman Lorinser, Koenig, Schulz, Kleemann, Carlsson ... hepsi aynı firma mı?

İkiniz de haklısınız da anlaşamıyorsunuz.AMG fabrika çıkış, Brabus fabrika çıkışından sonra...

Değil tabi...Hiç Smart AMG gördünüz mü?:)
Brabus Smart üzerinde de çalışıyor...

ben bunu gördüm kullandım :)

AMG nin uğraştığı en küçük seri A serisiydi
Smart küçük gelmiş olabilir :)

Son düzenleme:
abartmayın ya gidin isvec norvec hatta almanyaya adam orda 90 model mersoya bıner ama sıfır opele yne bnmez.ornegın ısvece gttm orda opeller burdaı dacia fiyatına satılyo ama alan yok avrpada opeller burdakı kartal dogan statusunde cok abartmayın derım...sole yenı bı mersoya bınınd egorun derm en azından bi c e serisine...bence ztn audi merso bmw hatta volvo ayrı kulvardadair..opel ise renault honda pejo cıtroen gibi araclarla kapısır..

sonra signumla ilgli 120 mlyr fiyatı var.sole dıyelbrm o fıyata alınablcek daha ıı araclar var..renaultunun bırde bu fyata bi arbaası var yamuk yumyk bisi.:) signum o parayi hakeden bi arac kesnlkle degl bence..kalıtesıne falan herseyini gecerm ama arabnn durunsda ole 120 mlyrlk durus yok:) koy ustune 30 daa Q7 al:)

Son düzenleme:
sen koylere gıttın herhalde,almanyadakıkadar opel fan club nerde var oradakı opeller sıradan degıl modıfıyelı hepsıde,ona bakarsan almanyada taksılerde mercedes:)bu senın fıkrın ve bıraz okuda ogren okumanın yası yoktur

abartmayın ya gidin isvec norvec hatta almanyaya adam orda 90 model mersoya bıner ama sıfır opele yne bnmez.ornegın ısvece gttm orda opeller burdaı dacia fiyatına satılyo ama alan yok avrpada opeller burdakı kartal dogan statusunde cok abartmayın derım...sole yenı bı mersoya bınınd egorun derm en azından bi c e serisine...bence ztn audi merso bmw hatta volvo ayrı kulvardadair..opel ise renault honda pejo cıtroen gibi araclarla kapısır..

sonra signumla ilgli 120 mlyr fiyatı var.sole dıyelbrm o fıyata alınablcek daha ıı araclar var..renaultunun bırde bu fyata bi arbaası var yamuk yumyk bisi.:) signum o parayi hakeden bi arac kesnlkle degl bence..kalıtesıne falan herseyini gecerm ama arabnn durunsda ole 120 mlyrlk durus yok:) koy ustune 30 daa Q7 al:)
hıım nedesem sana bilmiyorum opeli kartal şahin statüsünde görüosun altında opel astra var kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş aynı hesap kendi söylediklerinin farkında değilsin ne yapsamda aşağılasam derken kendini komik duruma düşürüosun senin yaptığın haddinibilmezlik signuma bindinmi demiyorum gördüğünden bile şüpeliyim neyse fazla uzatmaya gerek yok siz geri kafalılık yapmaya devam edin opel renault honda cart curt onlarla aynı kulvardaymış audi mercedes volvo ayrıymış yapma yaw volvo s40 modeli platformunu hangi araçtan alıyor biliyormusun ford focus sedan ayrıca d segmenti bir opel e segmenti bir mercedese bu kadar yakın siz çekemesenizde kabul etmesenizde durum böyle

Son düzenleme:
Geri