Meriva İçin LPG Tavsiyesi ?

4 sene astramda atiker kullandım bir sıkıntısını görmedim. brc bayiside iyi sallamış brc'nin 200000km giderde zavollininki 150000 km gider. alakası yok zavolli'nin kitleri bir kere daha kaliteli en azından kazık gibi durmuyor ayrı ayrı bölünebiliyor... gerçi ben araba alsam direk atiker taktırırım ya...

Ercan bey güle güle kullanın hayırlı olsun montajdan sonra deneyimlerinizi de aktarırsanız lpg taktırmak isteyenler için faydalı olur

Tabi ki.. Zaten ustaya söyledim,eğer benim vaktimin olduğu bir zamanda montaj olursa ve başında durabilirsem,adım adım resimleyeceğim..

iş işten geçmeden zavolli taktırmanızıda tavsiye ederim. ecotech yazan kapağın altına montaj yapıyorlar. ve açıkta hiçbirşey kalmıyor. araba tüplümü değil mi anlayamazsınız...

atiker derim

ben merivama atiker taktım gayet güzel ..iyi bir ustaya taktır atiker fazla para verme

en güzel karar vermişsiniz zavoli opellerde iydir....

Yarım saat sonra aracı alacağım montaj servisinden..Heyecanla bekliyorum,dertsiz tasasız iş bitmiştir inşallah...

hyundai servisindemi taktırdınız ? bende afyonluyum :) hemşeriyiz umarım hyundai servisindedir hatta inş. diyeyim sanayimize kaldıysak deyim yerindeyse öldük

Sonunda bugün aracı deneme şansım oldu...Her türlü devirde , yokuşta vs şartlarda denedim. En ufak bir sorun yok..Resimleri hafta sonu eklerim inşallah..Montajda en ufak bir göze batma yok..Kaputu açınca LPG li olduğu bile belli değil..Tankı simit taktırdım..Yükseltme yapmamış bagaj zeminine..Eğer Uşak veya yakın yerlerde LPG taktırmak isteyen olursa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir usta..Forum kurallarını bilmediğim için isim zikretmek doğru olur mu bilmiyorum.
Resimler ile tekrar birlikte oluruz inşallah..

Ben de bir ara lpg taktırma işini düşündüm fakat, iyi bir lpg montajı 2.000 tl ye geliyor. aylık 200 tl benzin aldığımda bana yetiyor ki 2000 tl lpg ye verip arabaya hiç binmezsem 10 ayda kendini amorti ediyor zira lpg taktırıp bi de her ay ona gaz alacağımızı düşünürsek kendini amorti etmesi ve kara geçirmesi için 2 sene falan kullanmam gerekiyor. Yakıtından da memnunum ki arabanın vazgeçtim. E tabi lpg olduğunda yaşayacağım çekiş düşüklüğü de cabası...

Geri