mimgas dan bilgisi olan varmı acil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan asrıncan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

asrıncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkasalar merivama mimgas lpg taktırmayı dusunuyom hiç kullanan yada fikri olan varmı.yapan ustanın işine guveniyom ama markayı bilmiyom.

sıkıntı olmaz taktırabılırsın abım 97 gls 2000 vectrasına taktırmıstı ama dıkkat et işçilik daha önemli

lpg anahtarı sürekli arıza veriyormuş.
bi kaç kişi var şikayet eden...

Alacağınız ürünün bir kimliği olmalı. Böyle yarısı Türkiyede yarısı başka yerde üretilen, karma yapılı ürünler çok çektiriyor kullanıcılara.

siz hangi kiti öneriyorsunuz bay calmy?
bende haftaya lpg taktırmayı düşünüyorum.

hiç bişey bilmiyorsan git atiker taktır. en azından tanındık marka. benimki atiker sağlıklı kullanıyorum.

Ben marka temsilcisi değilim. Sadece sorulduğunda orjinal ürün tavsiye ediyorum. Landirenzo, lovato gibi ürünler tercih edilmeli...
Hibrit ürünlerden ise kaçının. Hibrit ürünlerde regülatörler, borular, dağıtıcılar, sensörler, şamandıra, gaz valfleri, enjektörler yerli, yazılım ve elektroniği ithal, elektronik parçanın içine konulduğu kabin yerli gibi birçok karmaşa var. Orjinal taklidi mallar bunlar. Türkiyenin ucuz ortamından faydalanıp yabancı malların benzerlerini ucuza yapıyorlar. Aracınızı çalıştırır bunlar ama ömrü ne olur bilinmez.

Son düzenleme:
saol calmy.
brc, landirenzo dışında bi kit taktıracağım haftaya.
işin içinden çıkamadım.

benim aracta omvl diye bir marka var dünya rekorlar kitabına girmiş brc yi falan kaldırıp atarmış ama gel gelelim koskoca ist bir tane servisi var zor bela buldum .bakım için oraya gidiyorum en son yılbaşında gitmiştim araç ile bilgisayar arasında bağlantı kablosu arızalanmış onun için bakım yapamıyor 3 aydır ayarsız ayarsız geziniyorum onun için bilindik servisi ve yedek parcası çok olan bir marka secmeniz menfaatinize olacaktır.

Geri