mimgas dan bilgisi olan varmı acil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan asrıncan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
offf

arkadaslar atikere yanasma dedi etrafımdakiler.lovatoya taktırmaya gittim.servisi tatmin etmedi (merivaya hiç takmamış gibi duruyodu).mimgastaki usta tanınan ve bilinen biri işçiligini gördüm iyiydi.sadece lpg değil tamir işiylede uğraşıyo.kararsız kaldım

Tekrar söylüyorum. Bahsettiğiniz kitle aracınız çalışır. Belli bir süre memnun da kalırsınız. Ancak bunun ne kadar süreceği belli olmaz. İnanın yerlilerin, hibritlerin ve %100 italyanların ne şartlar altında kimler tarafından üretildiğini çok iyi biliyorum. Hataydaki şartlar konusunda haklısınız ama benim kadar içinde bulunma şansınız olsaydı, fazla düşünmez Kayseriye gidip prins, Adanaya gidip landirenzo vs taktırırdınız.

camly konuya ilgin için sagol.senle aynı fikirdeyim ama servis sikıntısı yaşayan arkadaşlar var bahsettiğn markalarda takanlarda sağdan soldan getirtiyolar işçiligi sorun. ayar dahi yapamıyolar.biraz beklicem heralde.

eger mimgas istemiyorsan atiker safe fast tak oyle pahalı kıtler taktırmana gerek yok hepsı aynı ısı goruyor merak etme onemlı olan en uygun fıyata en guzel ıscılık mılletın pof pof ladıgı super lpg kıtlerının şikayet.com daki mesajlarına bakınca gorursun

Sikayetvar.com'dan bahsediyorsanız doğru. tavsiye ettiğim lovato ile ilgili 4 ve landirenzo ile ilgili 3 şikayet var. Sizin tavsiye ettiğiniz atiker ile ilgili 160'a kadar olan şikayetleri saydım sonrasında saymaktan sıkıldım.
Aslında marka tavsiyesi zor iş. Dediğiniz gibi temiz ve iyi montaj önemli. Dünya çapında marka olmuş kitleri beceriksiz kişiler montajlayınca netice kötü olabiliyor...

karar verdim mimgası takcam.servisle görüştüm.araç benim artık benim dedi.:)) sorun çıkarsa tepesine çökerim valla.tanıyo beni bende onu.beğenmezsen sökeriz geri dedi.

kaliteli kit mükemmel işçilik harika sonuç verir.dandirik kit,kaliteli işçilik zaman zaman sorun çıkarır.dandirik kit dandirik işçilik ise adamı zıvanadan çıkartır..
adı geçen 1000 tl ise benim önerebileceğim kit 300-400 lira fazladır..Taksite bölerseniz ayda 30-40 lira yapar.Taktırmışken iyisini,iyi ustaya taktırmak en güzeli olur.Kullanıcı yorumlarını dikkate alın derim ben,risk almaya gerek yok.

denemeden göremicem

:D kaliteli işçilikle kaliteli kiti bulamadım.söyliceklerimle yapacaklarım bu sefer farklı olacak.sanayiyi dolaştım sonuç burası oldu işçilik ağır bastı

kardeş bende GT VAR lavoto taktırdım süper çekiş performans 10 numara arıza hiç yapmadı tavsiye ederim.

kaliteli kit mükemmel işçilik harika sonuç verir.dandirik kit,kaliteli işçilik zaman zaman sorun çıkarır.dandirik kit dandirik işçilik ise adamı zıvanadan çıkartır..
adı geçen 1000 tl ise benim önerebileceğim kit 300-400 lira fazladır..Taksite bölerseniz ayda 30-40 lira yapar.Taktırmışken iyisini,iyi ustaya taktırmak en güzeli olur.Kullanıcı yorumlarını dikkate alın derim ben,risk almaya gerek yok.

+++
Aynen doğrudur.

Geri