Modifiye'de önceliğiniz nedir???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Modigiye'de önceliğiniz nedir??

• Güç

Oy: 60 33.9%
  • Görüntü

Oy: 106 59.9%
  • Ses

Oy: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    177
güç
görüntü
ses

ama en az sese para harcarım ana üniteyi değiştirdikten sonra 250-300e de hoparlör alırsın yeter hoparlörler sağlamsa opelin orjinalleri de çok güzel bence :D

bencede görüntü düşünsene arabada jant yok lastik yok sen gitmişin turbo taktırmaya :) önce görüntüyle başlarsın sorası zaten geliyoo modifiyenin sonu yok janttı lastikti angeldı zenondu derken dönüyon mizik sistemine sora diyon araba on numara oldu bu sefer seni motor gıdıklıyo sonu yokk..!

Sade , ufak , sanatsal dokunuşlar tercihimdir dış kaportada

Mekanikte ise yazılımsal modifiyeye karşıyım , kutu içi koton filtre sfi kutusunun içine gizli bir vectra b boğazı tercihimdir . c20xe gibi motor zaten yetiyor yerşeye .Yarış yapıp para kazanıyor halimiz yok ya. Bugranın modiiyesi mesela gayet şık yanlız logo iptali olmamış , Opel işaretini gururla sergilemeliydi o GT :cry:

Sade , ufak , sanatsal dokunuşlar tercihimdir dış kaportada

Mekanikte ise yazılımsal modifiyeye karşıyım , kutu içi koton filtre sfi kutusunun içine gizli bir vectra b boğazı tercihimdir . c20xe gibi motor zaten yetiyor yerşeye .Yarış yapıp para kazanıyor halimiz yok ya. Bugranın modiiyesi mesela gayet şık yanlız logo iptali olmamış , Opel işaretini gururla sergilemeliydi o GT :cry:

:good:
bende chip tuning e karşıyım arabayı çok yormayacak motor modifiyesini tercih ederim dıştada bence kaliteli bişler yapılcaksa yapılmalı mesela fiber tampon yaptırıp çamurlukla tampon arasında 2 parmak boşluk bırakılırsa o arabanın hiç bi anlamı kalmıyo benim için mükemmellik ayrıntılarda gizli......

Sırf güzel diye güçsüz bir arabaya binmem, sırf gücü var diye de görsellikten çok ödün vermem.Bu ikisi dengeli olmalı ama şu anda benm için öncelik güçte.Abartıya kaçmayan güzel bir ses sitemi de epey keyif katıyor olaya ama benim için 3. sırada...

görüntü bence sart ama arabaya katılan güzel görünüm dısardan bakılınca bir sportmenlik uyandırır.buspormenligin de hakkını vermeli araba .yani güç de görüntüyü tamamlayan bir kriter.
ses hiçbirzaman önceliğim olmamıştır.o kadar parayı sese veremiyorum acıkcası

Geri