Modifiye'de önceliğiniz nedir???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Modigiye'de önceliğiniz nedir??

• Güç

Oy: 60 33.9%
  • Görüntü

Oy: 106 59.9%
  • Ses

Oy: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    177
Turkiye'de sanki biraz sapla saman karisiyor gibi..... "Modifiye" kelimesi eger yanlis tercume etmiyorsam ingilizcedeki "Tuning" kelimesine karsilik geliyor ki buda arabanin gucune etki eden degisimlerdir. Dis gorunusteki degisiklik "Styling" olarak tanimlanan apayri bir cizgi .... Bunlari birbirleriyle karsilastirmak, oncelik sirasina sokmak sanki yanlis gibi geliyor bana....Belkide ben yaniliyorumdur

aracın nasıl görünüosa gidişide öle olmalı..:good: ses e gelince. egzos sesini müzik tesisatına tercih ederim. polislerde olmasa!!!:sorry:

benim için önce görüntü sonra ses en son güçtür zaten ağır abileri oynuyoz yolda kimseler bulaşmıyoz alıştık artık :)

arkadaşlar size bişi anlatayımda kopun biraz ben güç diyorum geçenlerde izmirde ışıklarda dururken yanıma bi eski kasa şahin mi desem 131 mi desem ne desem bilmiom yanaştı e bizde ses var güm güm yardırıyom el işareti yaptı hafiften gülümsedim (nede olsa yani 131 dedim) gülmez olaydım, 1-2-3 adam halen patiyle önde kafayı sıyırdım be yaw sonrasını sormayım adamı da kendimi kaybettim :( :D:D

kesinlikle performansla başlardım... ancak yapamadım görünümle başladımm... :-))

Güç > Görüntü > Ses

Dışarıdan çok şaşalı duran aracınızın yanında ışıklarda biri gelse iki gaz verse içine düşeceğiniz durum ne olurdu? Kalksan kafana verecek, kalkmasan alay edecek belki yarışmak için taciz edecek.

Bir de şunu düşünün; standart aracınızla yanaştınız modifiyeli birinin yanına ve 3 boy fark attınız. Onun keyfi bir başka olur.

Tabi şu da bir gerçek ki güçlü ve hızlı bir arabayı 65 yanak lastik üzerinde götüremezsiniz. Elbette bir jant, yay vs. yapmak gerekir.

Önde güç gelir ses onu takip eder. Ses ise tamamen keyfidir, müziği sevmeyen insan arabasına çift bass koymaz :D

görüntü denilen olay zaten performansı etkileyen olay değilmidir aracın alçaltılması jant ebatının büyütülmesi tampon ekleri vs. bu ikisi zaten beraberdir bence:9

Ses
güç
görüntü

Geri