Motor Beyni Arızası, İşin Ehli Özel servis Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CEMOCAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CEMOCAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,

ben de opel vectra 2.2 dti cormort var. arabamı hep yetkili servise götürdüm. arabamın turbo değişimi ve bakımları hep yetkili serviste yapıldı. arabam sabahları geç çalışıp hareket halindeyken arasıra motor arızası verince yine yetkili servise götürdüm. enjektör traverslerinin değişmesi gerekiyor dediler ve değiştirdiler. sorun geçmedi. turbo valfinden kaynakladığını söyleyip değiştirdiler sorun yine geçmedi. turbonun v şeklinde borusu var dediler değiştirdiler sorun geçmeyince bu sefer motor beyni arızası dediler. Tabi o sinirle gidip arabamı alıp çıktım. bunu yapan ankarada opel reis... aslında arabamı orada takasa verip sıfır araba alacaktım. bu durumdan sonra opel arabalarının yanından bile geçmem. çünkü ben yetkili servisine güvenmediğim araba markasını kullanmıyorum. Ankarada motor beyni arızasını gideren işin ehli özel servisler olduğunu duydum. bu konuda bana tavsiyede bulunabilir misiniz?

benim arkadaş ta ankarada opel alacaktı söyleyeyim de izmirden alsın:) bu kadar kötüyse eğer servisler..hem ikinci el piyasası izmirde daha uygun

Geri