Müjde !!!! Resimli...direksiyon Kutusu Tikirti Belasindan Kurtuldum..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sararmen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben garantidende defalarca değiştirdim kendimde yaptırdım ne yaptırdıysam yine aynı oldu belli bir kilometre sonra yine aynı tıkırtıyı yapıyor Opel yeni direksiyon kutuları arıza yapmayacak demişti ama hala yenisi çıkmadı.
Yetkili servisler tamir seti ile yapıyorlar. 2 yaş üstü araçlara %30 indirimle 2 yıl garantili 157 ytl ile 200 arası fiyat çekiyorlar... bende yetkili servise gideceğim sanırım

sararmen bu konuya tartışalı çok olmuş ama bu ustanın adını ve yerini bana yazarmısın lütfen...

Bıktım bu sesten. Opelin buna neden çare bulamadığına şaşıyorum. Ya başka markalarda falan yok mu bu sorun? Sadece biz demi? Tiz bir ses bu ses mi diye de düşünüyorum hala bilemiyorum ki bu ses bundan mı geliyor....

arkadaslar bu sorn bendede var ama usta bana direksiyn kutusu değişmeli dedi.bende hemen alıp geleyim dedim ne kadar dedim 600 tl cik ddi.:S kalsn dedim.arkadasım 150 tl ile kurtulmuş.vala süper

valla arkadaşlar benim arabadada ses var. çıkan ses kütür kütür şeklinde ve araç giderken değilde park yaparken oluyo bi kaç kişiye sorduğumda bu normal opellerde hep oluyo dediler. çıkan ses dışındada bir aksilik yok şimdilik...........
ustalara bakarsan her şey normal bu opellerde:))

aynı problem benim merivada da var. bir arıza değil fonksiyonlar normal çalışıo ama sinir bozucu bir ses (direksiyonda lıkır lıkır öten bişey).garanti bitmeden servise yıllık bakıma götürünce sorunu söledim .servis, ustalar baktı prob.bulamadı dedi. neymiş opel merkez belli bir standarttın altındaki sesleri normal olarak görüyormuş. Türk işi cevap işte.Yazın izmire gidince sararmen arkadaşın dediği servise gidicem inş. çözerler.

aynı sorun benim combodada var ay sonu servise gidicem sizin söylediğiniz gibi izah edip bende yaptırcam..teşekkürler...

Geri