Müjde !!!! Resimli...direksiyon Kutusu Tikirti Belasindan Kurtuldum..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sararmen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Servisin adı ege güven opel...Karabağlar orcanerin karşı sokağına giriyorsun...İnternette ege güven opel diye yaz, kroki ve tel. bilgilerini göreceksin..

valla kardes bende de aynı sorun var. sanki araba degilde ben giriyorum cukurlara.pat kut bi ses.kusura bakma ben tam anlayamadım yapılan işlemi değişen bi parcamı var yoksa cıkan parca mı işlem gördü bi zahmet bi h
daha anlatırsan sevinirim bide parcaların isimlerini söylersen sevinirim

Şöyle, aracın direksiyon kutusu sökülüyor ve içinde tıkırtı burcu denilen 2 adet halka var..O halkalar aynı ölçüde farklı bir alaşımdan ( pirinç gibi sert ) olanla değiştiriliyor. Aslında çok ucuz parçalar tani toplasanız maliyet olarak 5-10 ytl lik bir işlem ama sök-tak, rotu balansı, ayarı derken uuzn sürüyor ve 150 ytl lik bir rakam alıyorlar..

abi ayın sorun bendede var ama hepsi aynı parçadan arızalanmıyo ki. arkadaşın arabasında farklı parçaları değiştirdiler 320 ytl tutmuştu.

hayırlı olsun inş birdaha sorun cıkarmaz.

360 fln çokmuş ya.....off içim acıdı... geçmiş olsun ama rakam çok fazla..

Yanlins anlasilmasin: Sevis gercekten benim anlayabildigim kadar o lastikleri degisitirdiyse, ha bundan da iki cesit var: Biri normali, öteki ise Kötü Yollar icin deniliyor gercekten uzun sürmüs 3,5 Saat.

Ön takimin komple sökülmesine bile gerek yok. 45 dakikalik isi var.
Dediginiz gibi parca fiyati bir sey degil. Burda tanesi 3,80 Euro.

o paraya istanbulda yaptırma şansımız varmı acaba

Geri