nano uygulaması sonrası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan türk_187
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: nano uygulaması sonrası

Artık aracınızı her yıkattığınızda parıltısıyla daha fazla göz kamaştıracak ve daha çok aşık olacaksınız :)

eyupuzger link' Alıntı:
Artık aracınızı her yıkattığınızda parıltısıyla daha fazla göz kamaştıracak ve daha çok aşık olacaksınız :)

011zaa

eyupuzger link' Alıntı:
Zaten araca kendimizden iyi bakıyoruz, kendimden çok aracı yıkıyorum vallahi  011zaa Yağmurda çamurda özenle kullanıyorum, motor zorlanmasın diye klimayı 2 den yukarı çıkarmıyorum...şimdi daha da aşık olursak kim bilir neler yaparız  battle_Teroriste

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=2217.msg45758#msg45758 date=1315570740]
Zaten araca kendimizden iyi bakıyoruz, kendimden çok aracı yıkıyorum vallahi  011zaa Yağmurda çamurda özenle kullanıyorum, motor zorlanmasın diye klimayı 2 den yukarı çıkarmıyorum...şimdi daha da aşık olursak kim bilir neler yaparız  battle_Teroriste
[/quote]
dün benim ufaklık, çocuk koltuğundan inerken, ayaklarını bastı arka koltuga....  general_hohoöyle bir bagırdım ki ,, içim hala cızlıyor.....

çocuga iki defa bagırdım.. ikisi de araba yüzünden..  002tuhaff ilkinde cipsli yağlı parmaklarını ön yolcu koltuguna silmişti...  011zaa
çocuk ne oldugunu anlayamadı..... 011zaa ulan dedim kendi kendime, elini üzerime başıma silse amooo derim kızmam dedim..... kendime söylendim... hanım da şok oldu, o da intikamını aldı bizim prensin tabiii 011zaa 011zaa 011zaa

Usta kabahat sende ayakkabılarını çıakrsana çocuğun araca binerken  011zaa Her paspasın üstüne bir çift terlik koy binenler onları giysin :D

Usta kabahat sende ayakkabılarını çıakrsana çocuğun araca binerken  011zaa Her paspasın üstüne bir çift terlik koy binenler onları giysin :D

hiiii 011zaa.

galoş da iyi olur.... 011zaa

galoş ve terlik süper fikir.  greattben eski bir elbise kılıfını bozup ön sağ koltuğun arkasına astım ama halı ve arka koltuk üst döşeme mafişşş....

türk_187 link' Alıntı:
wallaha bravo, nasıl anladınız şaşırdım... evet 9800 ile çektim fotoları...

- bilgisayardan biraz anladığım için,
ayrıntılara daha fazla dikkat ediyorum hepsi bu....

- şu çimento kazası şaka gibi ya...
sanki komedi filmi çekmek için yapılmış gibi...
bu kadar şansız olmadığım için ilk defa bu hayatta kendimi
şanslı hissettim walla... geçmiş olsun tekrar...

onderak link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=2217.msg45750#msg45750 date=1315569536]
wallaha bravo, nasıl anladınız şaşırdım... evet 9800 ile çektim fotoları...

- bilgisayardan biraz anladığım için,
ayrıntılara daha fazla dikkat ediyorum hepsi bu....

- şu çimento kazası şaka gibi ya...
sanki komedi filmi çekmek için yapılmış gibi...
bu kadar şansız olmadığım için ilk defa bu hayatta kendimi
şanslı hissettim walla... geçmiş olsun tekrar...
[/quote]
haa bu arada teşekkür ederim, sizin netten yukledim resimleri...

[quote author=eyupuzger link=topic=2217.msg45758#msg45758 date=1315570740]
Zaten araca kendimizden iyi bakıyoruz, kendimden çok aracı yıkıyorum vallahi  011zaa Yağmurda çamurda özenle kullanıyorum, motor zorlanmasın diye klimayı 2 den yukarı çıkarmıyorum...şimdi daha da aşık olursak kim bilir neler yaparız  battle_Teroriste
[/quote]
Geçen arabayı yıkadım tam 1 saat 45 dk sürdü, sonra yoruldum kendim duş aldım 15 dk :) diyorum evdekilere vay arkadaş yaa arabayı 1.45 sa yıkıyorum kendimi 15 dk :)

Geri