ne işle mesgulüz-nerelerde okuduk-tanış

Meslek dalınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    227
  • Anket kapatılmış .
27 yaşındayım, İzmir'liyim, Manisa'da yaşıyorum, elektronik mühendisiyim(vestelde çalışmıyorum)

İsmim Hasan ve Yozgatta ikamet ediyorum.Meslek olarakta kuyumcu,iletişim ve oto galeri ile uğraşıyorum.1999 dan bu güne kadar Opel kullanıcısıyım...

gec kalmisiz ama aslen konyaliyim hollanda da kaliyorum bir motor fabrikasinda cnc operatoruyum .

Anadolu üniversitesinde Kamu Yönetimi 2 sene kaldı hayırlısıyla bi bitsin bi memur adyı daha size:) ve sonrada gsicı olarak aranıza yeni aracımla katılırım inşallah

"" 29 yaşındayım,aslen Yozgatlıyım doğma büyüme Ankara dayım,,Gazi maliyeyi okudum, bir şirkette mali finans ve ufak çaplı idari işler sorumlusuyum..Yakında inşallah bi 3 dersten kurtulursam SMMM olucam..""

daha önce buraya yazdım mı bilmiyorum. biraz baktım ama sonuna kadar dayanamadım bari bir daha olursa olsun dedim :D

22 yasındayım aksaraylıyım 5 yıldır trabzondayım. üniversite öğrencisiyim. ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum 1 yıl uzattım bunun yanında açık öğretimden işletme okuyorum. baktım bu okulun biteceği yok bari en azından bir diplomam olsun elimde diye düşündüm. :D

daha önce buraya yazdım mı bilmiyorum. biraz baktım ama sonuna kadar dayanamadım bari bir daha olursa olsun dedim :D

22 yasındayım aksaraylıyım 5 yıldır trabzondayım. üniversite öğrencisiyim. ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum 1 yıl uzattım bunun yanında açık öğretimden işletme okuyorum. baktım bu okulun biteceği yok bari en azından bir diplomam olsun elimde diye düşündüm. :D
bu gidişle bi 5 sene daha okursun gıbıme gelıoyr:) saka bı yana oku oku ınsan sıkılır ya:)

balıkesirliyim.şu an manisada görev yapıyorum.J.Astsb'yım...

Geri