ne yapmalı ?

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 3 yaşında siyah ve aracın bakımı çok zor resmen eziyet hele kuşlar ya arabayı yıkıyoruz pırıl pırıl 3-4 saat içinde ya kuşlar ya toz araba yıkanmamış gibi ne yapmalı sizce var mı bunun çaresi kuşlar neyse de en azından toza karşı bir formül var mı arkadaşlar.

kapalı garaja bile koysam toz gelip buluyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bana göre hiç çözüm yok durmadan silmekten başka siyah araba mı? işkence sadece toz pis olsa yine iyi hele birde sıcakta bekledi mi... fırın gibi oluyor. Gece yolculuklarında dikkat çekmemesi cabası...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
silmek işi de sıkıntı, o toz taneleri silerken illaki çiziyordur.

DanqerousMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastrajteam.com
Dediginiz gibi illaki silerken kilcal cizikler olusuo ben bu durumu gidermek icin sonaxin hizli cilasini kullaniorum haftada 1 veya iki haftada 1 hizli cilayla siliorum gayette basarili oluo eger araciniza hic pasta cila islemi yaptirmadiysaniz ilk olarak onu ve boya koruma islemini tavsiye ediyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolay temizlik istersen kuş poku hariç :)
Bir yün battaniyeye gaz yağını emdir.ve iyice kurut...sonra onla hizlica toz al hem parlak olur hem kolay

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuşlar için nano koruma yapılabilir zaten hemen temizlenmezse vernikte yanığa sebep oluyor mutlaka koruma yapılmalı :)

Toz için yapılacak pek bişey yok en güvenlisi cila uygulayıp tozlandıkça basınçlı hava tutmak :)