Necvox DVN-A 1034

Tuci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selam.24 nisan 2018 de 2017 model sıfır aldıgım astra 1.6 edition aracıma bayide dvn-a 1034 model cihaz takılmıs.kutusu bagajdaydı modeli ordan biliyorum.kullanım klavuzu falan cıkmadı kutudan.bir sekilde kullanırım belki ama internette yada sitesinde cihazla ilgili hicbir bilgiye ulasamadım.nasıldır,eski seri midir,sorunları var mıdır,kullanım önerileri nelerdir hicbirsey yok.bilgisi olan varsa destek olabilir mi?

sabriisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bitane vardı ama aynından mı bahsediyoruz bilmiyorum benım kı sorunlu çıkmıştı gerı taktıgımda etrafta beyazlıklar cıkıyordu üst model ile değiştirdiler ben ce cihazı bıraz zorla tuhaf hereketler yapıyorsa direk ver geri

Tuci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda bayagi bi kurcaladim ama bi sikinti gormedim.sorunumda bu zaten alt modelmi ust model bu urun neyin nesi.tek farkettigim ise vitese taktigimda ses azaliyo bosa aldigimda yukseliyo normalmidir anlamadim.6+1 ses sistemi takili bu arada.

turkhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Sıfır aldıgım aracımda aynı navigasyon vardı. Bilgi bulamadım hiç. Necvox satsn bir bayiye gittim necvox olmadıgını söyledi. Navigasyon güncel degil ses cok kötü. Güncelleme yapılmıyor.
Siz güncelleme yapabildinizmi

Tuci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci alali bir ay olacak guncelleme yapmadim henuz.opel musteri hizmetlerini aradim beni eskisehirdeki servisine yonlendirdiler.arac 2017 model,cihazin surumu 2017 surumu detaylarina baktim.firsat bulup gidemedim.gidince anlayacaz.eger dediginiz gibiyse papaz var.bagajda kutusu duruyodu bu cihazin ki degil mi ozaman.herkes uc kagitci olmus

murat13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Sıfır aldıgım aracımda aynı navigasyon vardı. Bilgi bulamadım hiç. Necvox satsn bir bayiye gittim necvox olmadıgını söyledi. Navigasyon güncel degil ses cok kötü. Güncelleme yapılmıyor.
Siz güncelleme yapabildinizmi
Bu Necvox tam bir dümen diyebilirim,servis zayıf ancak fiyatı makul,igo denen bir navigasyon yüklüyorlar ,TR nin dışında alacağın her ülke ,ortadoğu ,avrupa sana 1.000 tl ye mal oluyor.navigasyon resmen bir eziyet e dönüşüyor .megafonla yayın yapıyor adeta gece korkunc olmakta.ben sygic androi tabet üzerinden kullanıyorum başka bir sd carda yükleteceğim sonrasında gps uyumunuda yakaladı mı sorunsuz kullanılabilir yoksa igo tam bir başağrısı navy dir

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu Necvox tam bir dümen diyebilirim,servis zayıf ancak fiyatı makul,igo denen bir navigasyon yüklüyorlar ,TR nin dışında alacağın her ülke ,ortadoğu ,avrupa sana 1.000 tl ye mal oluyor.navigasyon resmen bir eziyet ben sygic kullanıyorum eğer başka bir sd carda yükleteceğim sonrasında gps uyumunuda yakaladı mı osrunsuz kullanılabilir yoksa igo tam bir başağrısı navy dir

Merhabalar hocam bu alışkanlıkla ilgili bir durum. Bende mesala igo haricindekilere bir türlü ısınamadım, igo bana çok kolay geliyor :) Favorim android artık google maps.

murat13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim Hasip Bey,Önemli olan memnuniyet,siz yurtdışını yüklediniz m navigasyona igo nun?Daha Çok Balkanlar ve Kuzey Avrupada ihtiyac duyuyoruz navigasyonda google maps sokak sokak adeta balkanları kaydediyordu son gördüğümde

Silikinsayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce 2018 model opel astra edition plus aldım. Servis en iyi multimedia olarak bu Dvn-a 1034 ü taktı. Yalnız radyo arama yapıyorum kendisi bir tane kanal bulmuyor. Konsoldaki radio tuşuna basıyorum multimedia yı kapatıyor. Konsoldaki phone tuşuna basıyorum navigasyonu açıyor. Anlamadım. Ayarlarda mı var sıkıntı yoksa multimedia mı. Yardımcı olacak varsa çok sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-09-23-01-21-607_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2018-07-09-23-01-21-607_com.miui.gallery.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 124

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle kurulum yanlış yapılmış veya cihaz arızalı hocam.