Neden Astra j yi seçtiniz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BAKUTA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

Astra Sports Tourer 1.3 CDTİ Sport ( siyah ) aldım.İnşallah tercihimde yanılmamışımdır.Bu 3. Opel'im.Ama ilk Dizel aracım.

Ben ilk kez Opel alıyorum, Astra dan çok memnun kalınca kardeşime de başta düşünmediği halde Corsa aldım, o da çok beğendi.

Astra fiyatına göre bence rakiplerinden kalite ve tasarım konusunda daha başarılı bir otomobil, daha önce kullandığım Toyota, Ford, Renault vs araçların iç mekanları ve kaliteleri basit geliyor artık.

1 aydır arabamdan uzakta olup özlediğim için ve 240 Km le giderken bile tek elimle kullanacak kadar güvenli, istikrarlı, ve sarsıntısız olduğu için  bravoo .
iyiki almışım Astra J yi

Babam üniverste yi kazan istediğini alıcam demişti kazandım gittim babamın yanına 3.20 coupe istiyorum dedim kabul etmedi astra j ye kaldık ama memnunum arabamdan :)

HalilBildirici link' Alıntı:
Babam üniverste yi kazan istediğini alıcam demişti kazandım gittim babamın yanına 3.20 coupe istiyorum dedim kabul etmedi astra j ye kaldık ama memnunum arabamdan :)
:D :D İyiymiş...Sizde biraz insaflı olaydınız bari :D

En fanatik tanıdıklarım bile Opel e karşı seslerini çıkarmadılar, Opel in imajı gayet iyiymiş bunu daha iyi farkettim..

abim sürpriz yaptı. ama ne sürpriz . 45000 liralık aracı 35000 liraya buldum alıyorum dedi , memlekete gittigimde 45000 liralık kredi beni bekliyordu 002tuhaff

Neden Astra J'yi seçtim sorusuna cevaben, Tourer modelini ürettiği için derim. Tourer olmasaydı düşünmezdim.

Verdiğim parayı hak eden bir araba olduğu için, görünüşü çok hoşuma gittiği için ve yaşıma en uygun Opel olduğu için Astra'yı tercih ettim. Ha 11 senedir Astra kullanıyor olmamın da bir artısı olmuştur tabii. (:

Geri