new corsa vs new fiesta ..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cemstar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

new corsa vs new fiesta ..!

• Kullanılan toplam oy
    68
Fiestada, corsada kullanmış birisi olarak fiesta diyorum.Ön konsol ve dış görünüşü çok güzel.Sürüş özellikleri neredeyse aynı diyebilirim...

Fiesta'nın dashboard'ı çok güzel. Bordo rengi çok hoşuma gidiyor.
Ford_Fiesta_dashboard.jpg

+1. ;)

Ayrıca,ses sistemi çok kaliteli..

tasarım açısından fiesta ayrıca kalite acısında ford : (((

fiesta görünüş ve iç tasarımı olarak çok şık ama kalbim corsa dan yanaaa :)

fiestanın iç kapı kolları çok kötü ya springte gibi hissettim bi an kendimi:D 5vites+içi dar geldi bana.corsa diyorum

ilk çıktığında banada Fiesta daha iyi daha güzel olarak görünüyordu lakin Corsa D nin yanına yaklaşamaz heleki o ön konsolla :(

Şunuda unutmayalım fiesta 2009 yılında yılın otomobil ödülünü çok az bir fark ile insignia ya kaptırmıştır.(fiesta çok tatlı duruyor.)

ben 3 hafta once corsa 111,yil aldim almadan once fiesta ile corsa arasinda kararsizdim surekli bir corsa bayine bir forda bayisine gittim durdum sonunda corsa 111.yıl karar verdim ve çok memnunum bence corsa cok daha iyi

ben 3 hafta once corsa 111,yil aldim almadan once fiesta ile corsa arasinda kararsizdim surekli bir corsa bayine bir forda bayisine gittim durdum sonunda corsa 111.yıl karar verdim ve çok memnunum bence corsa cok daha iyi

valla arkadaşlar fiestanın içide dışıda yenilik akıyor resmen.koyu bir opelciyim ama fiesta gerçekten süper corsa yanında sönük kalıyor ..:cool:

Geri