new corsa vs new fiesta ..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cemstar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

new corsa vs new fiesta ..!

• Kullanılan toplam oy
    68
corsa diyorum içimden geldi :D fiestanın içini beğenmedim tasarımı bi ilginç

Bnce teknik,donanım ve performans açısındn corsa nın gerisinde kalıyor.Ancak en ciddi fiesta 3 kapılı 1.6 benzinli 120 hp lik 152 torkluk motoru ve titianium donanım paketi olanı..yağmur,park,far sensörleri mp3 çalar,iklim kontrollü klima,abs,esp,tcs en ciddi donanımları...1.4 benzinli motorları 96 hp 125 tork...Gelelim corsa ya;corsa da 1.2 85 hp 115 tork ,1.4 100hp 130 tork,1.6 150hp 210 tork ve 1.6 192hp 230 tork luk benzinli motorları yanında 1.3 eco 75 hp 170 tork ,1.3 90hp lik 200 torklu dizel motorları mevcut..Yukardaki fiestanın özelliklerine ek olarak panoromik sunrof,afl halojen ön farlar,flex bisiklet taşıyıcı,ışığa duyarlı ön farlar ve ısıtmalı aynalar,hız sabitleme,ıds gibi fazladan donanıma mevcut...Sonuç olarak bence fiesta corsaya rakip değil..

Kesinlikle Corsa :D Fiestaya arkadan bakınca çok küçük duruyor.. arkaya doğru bi yuvarlaklaşıyor küçülüyor sanki... oysa benim 5 kapılı corsa (arkadan) onun yanında sanki bi üst sınıf araçmış gibi duruyo.. arka tasarımı çok güzel bizim corsalar.. boğa gibi :D ne clio ne de fiesta o konuda yaklaşamaz ona... önden fiestaya laf yok tabi çok güzel ama corsanın bence eksik yanı yok önden de.. kaldı ki corsa 2006 dizaynı... fiesta 2006 nasıldı? :D:D

Geri