Ocak 2014 Vergisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Aynur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim küçük kırmızı corsa'm tam bir aydır kapının önünde yatıyor :D
bende pederin arabasını kullanıyorum hemde şöferli :D:D:D pederle aynı işyerinde çalışmanın avantajı..

ama bu ay bana bi depoyu fulletecek gibi görünüyor,dün benzinlikte arazi olmasaydım bana kayıyordu bi 100 lük...

size önerim şirket arabası olacak :D

benim küçük kırmızı corsa'm tam bir aydır kapının önünde yatıyor :D
bende pederin arabasını kullanıyorum hemde şöferli :D:D:D pederle aynı işyerinde çalışmanın avantajı..

ama bu ay bana bi depoyu fulletecek gibi görünüyor,dün benzinlikte arazi olmasaydım bana kayıyordu bi 100 lük...

size önerim şirket arabası olacak :D

bende işe gidip gelirken servis kullanıyorum ki onunda şoförü mevcut :) ancak iş hafta sonu gezmeye gelince servis yok :( öneri iyi ama öle şirket arabası verecek eleman arayan iş var mı ? onu buraya yazsan iyi olabilirdi.

Araç 2011 ama ruhsata bakarsanız TRAFİĞE ÇIKIŞ TARİHİ'ni 2010 olarak göreceksiniz :)
187 x 2 = 375 ödemenizin sebebi bu yıllık.
Aksi halde 1-3 yaş aralığına girip 268,50 x 2 = 517 gibi bir rakam ödeyecektiniz.

Trafiğe çıkış tarihi aslında 06.07.2011 Bende bu yüzden garipsedim ya. Daha araç ilk muayeneye bile girmedi temmuzda girecek.
Hatta imzamdaki araç için bile 180 küsur vergi ödemiştim en son.

:) iş basit tır kullanıcan...yol yasak saatleri arasında çalışıcan :)ufak esnemeler olabilir,ücret mesai saatine göre idare eder...göztepe merdivenköy adres :):) ne güldürür ne öldürür :)

Oyle sanıyorum kı su anda kı mevcut ısım daha ıyı gıbı buda oldurmuyor guldurmuyorda zaten

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:01 ----------

Ben sana iş buldum işte , beni gezdireceksin :D :p

Cok caZıp kabul edıyorum. Ne zaman basıyorum calısmaya

Sen nerdensin aynur ? Ne iş yaparsın ?. Ben sizin firmaya geleyim

Bende istanbul' dayım bizde beyaz eşya anasaniye ye parça yapıyoruz. Şoförümüz ameliyat oldu gel çalış. Ama şirket arabasını sadece iş için kullanabiliyorsun akşam servis ile eve git gel yani :) He birde çok para vermezler patron pinti :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:12 ----------

Vergisini hala ödemeyenler cemiyeti kurmak için hala üye toplayabilir miyim? Var mıdır benim gibi ödemeyenler :)

Geri