Omega 2001 2.6 v6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sevki
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sevki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Meraba herkeze;

2001 model 2.6 omega almayı düşünüyorum lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, tavsiye eder misiniz alıp uzun süre binmeyi düşünüyorum, arıza çok çıkarırmı yedek parça konusunda sorun yaşarmıyım.

Herkeze teşekkürler...

Arkadaşlar Meraba herkeze;

2001 model 2.6 omega almayı düşünüyorum lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, tavsiye eder misiniz alıp uzun süre binmeyi düşünüyorum, arıza çok çıkarırmı yedek parça konusunda sorun yaşarmıyım.

Herkeze teşekkürler...

Öncelikle merhaba
Araç eski bir araç sonuçta illaki sorunlar çıkarıcaktır büyük , küçük tavsiye edermisin dersen kişiye kalmış bişey ancak motor büyük bir motor ve nadir bulunucak cinslerden. Yedek parça sıkıntısı çekilicek bir araç açıkcası alıcaksanız 2004 -2005 model bir araç alsanız sizin için daha karlı olur kanısındayım .

Ankara gibi bir ilde parçası bulunmaz denecek araba anca McLaren falandır. Şaşmazda tanıdığın olduğu zaman 2-3 saat içinde araba çalıp getirebilen insanlar da var.
Omeganın hor kullanılmamışını bulmak çok derttir, 200binkm altındaki omegalara kesinlikle bakmayın, çünkü iç bakım yapılıp kmsi düşürülmüş omegalardır. Motor mekaniği takoz gibi diye bilinir, sensör arızası çıkarsa ki her ecotec motorlu opelde vardır bu sorunlar. Şanzımanı tam otomatik şanzımandır, aktarma organı sağlamsa uzun süre binilecek araçtır. Yakıtı gerçekten fazladır, omega sahiplerinin bahsettiği gibi şehir içinde 30 kuruş falan tam bir hikayedir. 45 kuruştan aşağısını görmez, malum LPG 3 lira. Onun haricinde tam keyif arabasıdır, koltukları hele arka koltukları uf :D

arka koltuklar uf derken :)

SKANDAL :D:D Bana ters :D Benim bindigim arabalarin içi dışı abdestli çok şükür :D

ole demeyın :) ben 2 tane araba pert ettım tovbelıyım :) :)

Geri