Ön panjur (Izgara) içindeki koruma farklılığı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Ön panjur (Izgara) içindeki koruma farklılığı

sanalbiri link' Alıntı:
Şimdi 2010 model sport donanım aracımda ilk çıkan modellerde olan kapı içi led,usb girişi falan olduğundan,bu korumanın olacağından o kadar emindim ki,"videosunu çeker,koyarım" bile demiştim.İndim eğildim,baktım.Sonra kalkıp şaşkın şaşkın bir etrafa bakınma sonrası tekrar eğilip baktım.O andaki halim çizgi filmlerdeki gözlerine inanamayan karakter örneği gibiydi. :D :D :D Yok!Allah Allah!Nasıl olur?Ya nöbetten çıktım ya 24 saat nöbet bu.Yanlış görmüş olabilirim falan.Bir daha eğil Osman.Yoktu.Gerçek tüm çıplaklığıyla gözlerimin önündeydi.Radyatör bana,ben ona bakıyordum... :D :D :D
;D ;D ;D

Zaten çok lazımlı bişi değil. Zaten yanlış yere takmış opel. Aşağı ızgaraya takacağına yukarı takmış....

benimki ingiliz yapımı 2010 temmuz fabrika çıkışı bende yok ki bu delikli yapı sıcak havalarda performans düşüşü yaratır çünkü intercooler a giden hava akımını azaltır.

sanki uzanamadıgımız cigere mındar diyoruz gibi geldi  :D :D. benim araçta yok ama olsaydı motora az hava gider diye de söktürmezdim açıkçası. :D yok işte ne yapalım. olanlar da güle güle kullansın :)

Bendede yok heryer delik

bende bügün baktım benimkini çalmışlar

gokhan link' Alıntı:
bende bügün baktım benimkini çalmışlar
Bosver iyi tarafida var sicakta ruzgari cok alir fan acmaz  pufur pufur

kışın ceyran yapıyor

Bendede yok