Önceden aracı pert olanlar, bilgileriniz benim için önemli? Hangi yolu izlemeliyim.

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 gün oldu hala ödeme ile ilgili tarih bile verilmedi. Nasıl iştir bu ?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz per olan corsamızın parasını 45 günde almıştık, Kasko Güneş Sigorta dan yapılmıştı.Sıkı takip etmeniz gerekiyor

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz per olan corsamızın parasını 45 günde almıştık, Kasko Güneş Sigorta dan yapılmıştı.Sıkı takip etmeniz gerekiyor

O zaman iyiymiş benim ki...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırsınız paranızı sıkıntıya gerek yok bbende aracımı pert etmısdım anadolu sıgortadan 3 hafta ıcınde aldım, mecburlar vermeye ortada sıgortalı ve kaza gecırerek pert olmus bır araba var ;)

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüzde 70 mi? O nasıl iş. Benim en ufak bir kusurumun olmadığı kazada güzelim arabaya dengesizin teki gelip çarpıyor sonra bana yüzde 70 mi teklif edecekler? Böyle bir örnek varmı acaba gerçekten? 15 milyarlık arabaya 16 milyar alanları duydum ama yüzde 70 ini alan hiç duymadım. Nasıl iş ki bu?

Kesintileri falan mı oluyor acaba poliçe bedelindeki miktar üzerinden?

Bundan 10 ay önce, kendim kaza yapmıştım, hiç bi araca vurmadım. Araç vectra 2.5 sporttu. Piyasası 15.500-16.000 lira olan araca 17.400 lira almıştım dubai group sigortadan.. Ben fazlasını aldım ama piyasasının bir miktar altında teklif yaparlar genelde..

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan 10 ay önce, kendim kaza yapmıştım, hiç bi araca vurmadım. Araç vectra 2.5 sporttu. Piyasası 15.500-16.000 lira olan araca 17.400 lira almıştım dubai group sigortadan.. Ben fazlasını aldım ama piyasasının bir miktar altında teklif yaparlar genelde..

Peki ne kadar süre sonra aldınız paranızı? Kazadan kaç gün sonra?

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim geçti valla daha ödeme tarihi bile belirlemediler. Pazarlık bile yapmadılar. Aracın hurda ihalesi yapılmış onu bekliyorlarmış. Nasıl iş anlamadım.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İhale süreci uzamış o zaman, hangi şirketti sizin ?

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergo. Bugünde aradım yok yok. İnceleniyor. Size verebileceğimiz bir bilgi yok diyorlar. Almanyaya mail yazacağım. Oyun oynuyorlar resmen. Bu hafta sonuçlanır diyorlardı bu haftada geçti. Böyle sigortacılık olmaz ama.